پس از آموزش های قسمت قبل رسیدیم به اندازه تصاویر.اما بهترین اندازه برای تصاویر کدام است؟

ابتدا شما نیاز دارید که تصمیم بگیرید تصاویر را چقد بزرگ نمایش دهید؟بزرگترین مکانی که شما میتوانید تصاویر را نمایش دهید گالری سبد محصولات است.اما در صورت بزرگ بودن بیش از حد تصاویر کارایی فروشگاه شما افت میکند پس باید بدانید که بهترین و محبوب ترین وضوح صفحه نمایش چقدر است و سپس تمامی تصاویری که قرار میدهید را طبق آن وضوح تنظیم نمائید.
برای مثال اگر این ابعاد به صورت ۱۲۰۰*۱۶۰۰ باشد شاید شما بخواهید تصاویر خود را با ابعاد ۱۰۰۰*۱۰۰۰ تنظیم کنید اما به عنوان یک قاعده کلی چیزی در حدود ۸۰۰ پیکسل برای تصاویر تمام سایز خوب کار میکند.این باعث میشود پهنای باند کمتری استفاده شده و همچنین عملکرد عمومی فروشگاه بهینه شود.تصاویر بسیار بزرگ زمان بیشتری برای بارگذاری صرف کرده و همچنین پهنای باند بیشتری مصرف میکنند.

اگر شما از نرم افزار فتوشاپ برای تغییر اندازه تصاویر فروشگاهتان بهره میبرید در پایان ویرایش تصاویر و در زمان ذخیره سازی به صورت زیر عمل کنید:
File -> Save for web and devices
شما میتوانید در فتوشاپ با بازی کردن با کیفیت تصویر حجم آن را کاهش دهید و همچنین برنامه های زیادی برای بهینه سازی تصاویر و کم کردن حجم آن ها موجود است که میتوانید از آن ها استفاده نمائید.

ریز عکس های محصولات
خوشبختانه وردپرس و همچنین ووکامرس امکان ساخت ریز تصاویر برای وب سایت شما فراهم کرده اند.این یعنی تنها تصاویر تمام سایز محصولات خود را باید به صورت دستی بسازید.
ریز عکس های محصولات به صورت خودکار هنگامی که شما تصویر اصلی محصول را بارگذاری میکنید ساخته میشوند

اندازه ریز عکس محصولات

تمامی ریز عکس های محصولات و وب سایت شما در ووکامرس در اندازه های خاص و برپایه تصاویر اصلی که شما آپلود کرده اید ساخته میشوند
این اندازه ریز تصاویر در صفحه تنظیمات ووکامرس تعریف شده اند.

از همراهی شما سپاس گزارم
موفق باشید