سلام و روز بخیر خدمت شما دوستان عزیز
در زمینه تلفن های همراه جدید فراگیری استفاده از شبکه‌های اجتماعی در بین کاربران موضوعی نیست که بتوان آن را به سادگی نادیده گرفت و از کنار آن بی‌تفاوت عبور کرد. کمپانی‌های کوچک و بزرگ در سراسر دنیا نیز از اهمیت آن و همچنین بسترهای جدید تبلیغاتی در آن خبر دارند و سبک جدیدی از بازاریابی را مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی را به راه‌ انداخته‌اند. اما بسیاری از آنها هنوز دست به اشتباهات آزاردهنده‌ا‌ی می‌زنند که در مقابل بزرگ بودن آن ها بسیار تعجب بر انگیز است

جذابیت و امکانات ارائه شده توسط شبکه‌های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام و فیسبوک یا اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مانند وایبر، واتس‌اپ و تلگرام و… سبب شده با توجه به کم‌هزینه بودن و در عین حال جامعه‌ی آماری بالای کاربران این سرویس‌ها، بستر خوبی برای تبلیغات و بازاریابی شرکت های کوچک و بزرگ فراهم شود تا بتوانند محصولات، خدمات و سرویس‌های خود را بیش از پیش به کاربران معرفی کنند.

در این سبک بازاریابی شبکه های اجتماعی ، طبیعتا گستره‌ فعالیت وسیع‌تر بوده و دست شما برای اجرای برنامه‌ی نوین بازتر است.در این کمپین ایجاد شده از انواع تبلیغات گرفته تا برگزاری مسابقات مختلف عکس‌های سلفی و عکس با محصولات مختلف شرکت‌ها، همه و همه سبب می‌شود کاربران بیشتری نسبت به گذشته درگیر بازاریابی مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان شوند.

اما بسیاری از شرکت‌های تازه وارد یا حتی برخی شرکت‌های بزرگ تنها به کلیت موضوع اهمیت می‌دهند؛ غافل از اینکه بازاریابی مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی اصول و قواعد خاص خوش را دارد و نمیتوان بدون دانستن برخی از راهکار های مفید و البته بسیار مهم در آن کاری را با موفقیت پیش برد.

حال در این سلسه مطالب اشتباهات مهم در بازار یابی شبکه های اجتماعی به بررسی اشتباهات فاحش شرکت های مختلف در این مقوله میپردازم.پس در ادامه این مطالب همراه من باشید تا شما هم بتوانید در زمینه بازار یابی شبکه های اجتماعی به علم خود افزوده و با دید بازتر عمل کنید

از همراهی شما عزیزان ممنونم