World atlas & map MxGeo: اطلس جهان و اطلاعات کامل درباره قاره ها و کشورها

 اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که با نصب آن، اطلس جهان و اطلاعات فوق‌العاده‌ای درباره‌ی کشورها و قاره‌های دنیا در اختیار خواهید داشت.

جغرافیا و علم زمین‌شناسی همیشه یکی از مواردی بوده است که علاقه‌مندان خاص خود را دارد و افراد بسیاری وجود دارند که یکی از تفریحات روزانه‌ی خود را به کسب اطلاعات درباره‌ی کشورها و قاره‌ها اختصاص داده‌اند. در ایام گذشته این افراد برای کسب این اطلاعات مجبور به استفاده از کتاب‌ها و نقشه‌های بزرگ بودند که خوشبختانه در سال‌های اخیر، مطالب مربوط به جغرافیا و اطلس جهان نیز به‌قدری در دنیای مجازی غنی و کامل شده است که می‌توان تنها با یک نرم‌افزار، از صدها کتاب و نقشه بی‌نیاز شد. World atlas & map MxGeo اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که اطلسی فوق‌العاده کامل را از دنیای ما در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید تنها از طریق یک گوشی موبایل ساده، به دنیایی عظیم از اطلاعات جغرافیایی دسترسی داشته باشید.

در این اپلیکیشن شما به منبعی عظیم از نقشه و پرچم بیش از ۲۳۹ کشور جهان دسترسی دارید و می‌توانید با امکان زوم کردن که این برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد، این نقشه‌ها را تا جزئیاتی بسیار بالا پیش ببرید. از موارد دیگری که در این اطلس در اختیار شما قرار خواهد گرفت، ساعت دقیق کشورهای مختلف است که به کمک آن می‌توانید از ساعات محلی در نواحی مختلف باخبر شوید. همچنین در این اپلیکیشن به دسته‌بندی‌های جالبی همچون کوچک‌ترین، بزرگ‌ترین، سالم‌ترین، محبوب‌ترین و … کشورهای جهان دسترسی خواهید داشت که آنچه تمام این موارد را شگفت‌انگیزتر می‌کند، عدم نیاز به ارتباط اینترنتی خواهد بود؛ به این معنا که این آرشیو عظیم از اطلاعات جغرافیایی را همیشه و همه‌جا در دسترس خواهید داشت.