همان‌طور که می‌دانید، تا به این لحظه کمپانی سامسونگ تاریخ معرفی رسمی گوشی هوشمند پرچم‌دار بعدی خود را اعلام نکرده است؛ اما تولیدکنندگان لوازم‌ جانبی از مدتی قبل لیست محصولات جانبی گلکسی اس ۸ از جمله قاب‌های محافظ، کاور و محافظ نمایشگر را منتشر کرده‌اند. جدیدترین لیست منتشرشده از لوازم جانبی گلکسی اس ۸، از جانب برند UAG منتشر شده است.

کمپانی UAG در وب‌سایت خود یک لیست جدید از قاب‌های محافظ گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ منتشر کرده که برخی از المان‌های طراحی این دستگاه در آن قابل مشاهده است. به نظر می‌رسد در بخش بالای نمایشگر گوشی، دوربین سلفی، سنسور تشخیص عنبیه‌ و چهار سنسور دیگر تعبیه شده‌ است و در بخش پایین صفحه‌نمایش نیز برند سامسونگ به چشم می‌خورد. همان‌طور که در شایعات و خبرهای قبلی مرتبط با گلکسی اس ۸ اعلام شده بود، در تصاویر جدید منتشرشده توسط UAG هم ظاهرا خبری از دکمه‌ی فیزیکی هوم و دکمه‌های خازنی ناوبری نیست.

به نظر می‌رسد سنسور تشخیص اثر انگشت در کنار دوربین گلکسی اس ۸ تعبیه شده است. با توجه به تصاویر قاب‌های محافظ شرکت UAG، علاوه بر دکمه‌های فیزیکی پاور و تنظیم بلندی صدا، یک دکمه‌ی دیگر در لبه‌ی گوشی مورد بحث قابل مشاهده است. بر اساس شایعات و خبرهایی که تاکنون در دسترس قرار گرفته، این دکمه‌ی جدید به‌طور اختصاصی برای فعال کردن دستیار صوتی بیکسبی سامسونگ که بر پایه‌ی هوش مصنوعی کار می‌کند، در نظر گرفته شده است.

البته هیچ تضمینی نیست که UAG تصویر واقعی گلکسی اس ۸ را در دل قاب‌های محافظ خود منتشر کرده باشد و بنابراین هنوز نمی‌توان با قاطعیت گفت شکل نهایی این محصول چگونه خواهد بود. در زیر می‌توانید تصاویر قاب‌های محافظ گلکسی اس ۸ را که توسط کمپانی UAG ساخته شده است، مشاهده کنید.