Redhat مهندسی خبره:
RHCE یا Red Hat Certified Engineer یک گواهی برای تبدیل شدن به مهندسی خبره مدیریت سیستم های  redhat میباشدRHCSA)).
صدور گواهینامه RHCE نشان میدهد که  داشتن UPI و توانایی مود نیاز یک مدیر ارشد برای سیستم های اینترپرایز Redhat یا کلاه قرمز میباشد.
برای گرفتن گواهینامه RHCE شما نیاز به گذراندن یک ازمون دارید.بنا بر اطلاعاتی که خود سایت  redhat قرار داده است این آزمون که عملکر شما را میسنجد دوساعت به طول می انجامد.
رایانه ابری redhat:
رایانه ابری redhat به راه حل هایی برای ابرهای خصوصی (ابر خصوصی عبارت مورد استفاده برای توصیف پلت فرم محاسبات ابری است که در شرکت های بزرگ اجرا فایروال ، تحت کنترل بخش فناوری اطلاعات استفاده میشود) و ابرهای هایبرد و ابرهای عمومی که توسط redhat ارائه شده است.

انواع رایانه های ابری redhat:
۱٫cloudforms:
Red hat cloudforms یک سرویس زیر ساختار ارائه شده با بیش از ۶۰ منبع باز یا open source  در پروژه ها میباشد. Cloudform ها شامل نرم افزار قابلیت مدیریت چرخه عمر  و همچنین قابلیت ایجاد ابرهای هایبرد , عمومی  و خصوصی از دامنه وسیعی از منابع محاسباتی با حمل منحصر به فرد بصورت فیزیکی ,مجازی و ابرهای منابع محاسباتی است.
۲٫openshift:
Red hat OpenShift یک سرویس  ابری برای برنامه نویسان opensource،ارائه یک انتخاب از زبان ها ،چارچوب ها و ابرها برای ساخت ،امتحان،اجرا و مدیریت appها  است.