جمعیت زیادی از مردم سراسر دنیا ساعات خود را در فیس بوک می گذرانند، بنابرابن اگر شما هم دارای کسب و کار اینترنتی هستید و تا به امروز صفحهء طرفداران (fan page) برای خود در فیس بوک ایجاد نکرده اید، در واقع فرصت تبلیغات اینترنتی رایگان که فیس بوک ارائه می کند را از دست داده اید. در اینجا چندین دلیل که شما را مجبور به ایجاد fan page در فیس بوک می کند به شما ارائه می کنیم تا در اسرع وقت آن را به اجرا درآورید.

 • عصر بازاریابی آنلاین

  رایج بودن و عمومیت استفاده از اینترنت سبب ایجاد تغییرات زیادی در صنعت تبلیغات شده است. رسانه های اجتماعی یکی از بزرگترین تغییراتی است که در این صنعت بوجود آمده و هر کسب و کار اینترنتی باید به آن بپیوندد. همانطور که در مطالب قبلاً اعلام شده می دانید که فیس بوک بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر داشته و این آمار شگفت انگیز روز به روز در حال رشد می باشد.

  این کاربران به صورت ماهیانه ۷۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ بیلیون دقیقه وقت خود را در فیس بوک صرف می کنند. در حال حاضر فیس بوک یک مخاطب جهانی است که نباید فرصت تبلیغات در آن از دست بدهید.

 • ایجاد علاقه فوری

  به محض اینکه افراد علاقمند به صفحهء طرفداران شما شدند، بلافاصله علاقمند به بررسی مطالب و به روزرسانی های شما شده و روزانه به دنبال مطالب جدید شما خواهند بود. این یک روش بسیار عالی برای برقراری ارتباط با مشتریان و خریداران آیندهء شماست.

 • قابل برنامه ریزی

  صفحهء طرفداران فیس بوک کاملاً قابل تنظیم بوده و دست شما برای انجام تنظیمات مطابق با نیاز های طرح های تجاری شما باز می باشد. شما می توانید فردی را برای انجام این کار استخدام کرده تا صفحهء طرفداران فیس بوک را برای شما راه اندازی نماید.

  فرم تماس و یا اضافه کردن برنامه ها و گزینه های بیشتر می تواند تجربهء خوشایندی برای طرفداران شما در fan page تان ایجاد نماید. Fan page شما مانند وب سایت دوم شماست و در واقع مکمل آن محسوب می شود.

 • ترویج تعاملات

  به دلیل اینکه شما مستقیماً می توانید با تمامی افرادی که صفحهء شما را دوست دارند ارتباط برقرار کنید. این مسئله برای شما نیز راحت تر است که از طریق مباحث و نظرسنجی و… با آنها در ارتباط باشید. جامعه بسیار تعاملی فیس بوک به شما اجازه می دهد تا از طریق این تعاملات به اعتماد سازی با طرفداران خود بپردازید.

 • مدیریت آسان

  برخلاف مدیریت وب سایت، برای شروع کار در صفحهء طرفداران فیس بوک شما نیاز به مهارت های فنی ندارید. اگر در حال حاضر دارای حساب کاربری در فیس بوک هستید، قطعاً می توانید صفحهء طرفداران خود را راه اندازی و نگهداری نمایید. باید یک طراحی عاقلانه برای این صفحه داشته باشید، شاید اصلاً نیاز باشد تا یک طراح صفحهء طرفداران فیس بوک شما را راه اندازی نماید و به غیر از این کار برای ادامه، روش دیگری برای شروع وجود نخواهد داشت.

 • ایندکس سریع

  یکی دیگر از بهترین دلایلی که می توانید برای ایجاد صفحهء طرفداران در فیس بوک گفت این واقعیت است که fan page ها در فیس بوک به سرعت در موتور جستجو ایندکس می شود. بر خلاف پروفایل های خصوصی، این صفحات راه های جدیدی برای بدست آوردن مشتریان جدید برای شما باز می نماید.

 • در دسترس بودن آمار

  همانند یک وب سایت می توانید تعاملات ایجاد شده با صفحهء طرفداران خود در فیس بوک را مشاهده و بررسی نمایید. این آمار به شما کمک خواهد کرد تا تشخیص دهید که اگر نیاز به تعامل بیشتری با طرفداران خود دارید، حتماً اقدامات لازم را انجام دهید.

 • ایجاد پیروان جدید

  اگر fan page فیس بوک خود را به درستی مدیریت کنید قطعاً قادر به ایجاد طرفداران از میان افرادی که در وهلهء اول فقط دوستدار صفحهء شما هستند، خواهید بود. فکر می کنید چرا!؟ زیرا که هرگونه مطلب ارسالی، ویدئو ها و لینک هایی که در صفحهء خود به اشتراک می گذارید ممکن است توسط افراد دیگری دوباره به اشتراک گذاشته شود.

  در این روند دوستداران و طرفداران جدیدی از طریق دوستان کنجکاو طرفدارانتان که مطالب ارسالی شما را دوست دارند پیدا خواهید کرد. این بهترین زمانی است که می توانید صفحهء طرفداران کسب و کار اینترنتی خود را در فیس بوک راه اندازی کنید. هر دقیقه دیرتر در واقع دقایقی است که شما فرصت تبلیغات ارزشمند در سراسر جهان را از دست می دهید.

  بزرگترین مزیت این صفحات در فیس بوک این است که به صورت رایگان در دسترس شما می باشد. بنابراین بیش از این وقت را از دست ندهید و همین امروز شروع به ایجاد و راه اندازی صفحه طرفداران خود در فیس بوک نمایید.