اگر دارای وبلاگ و یا وب سایت هستید مطمئناً باید feed های به روز رسانی مانند RSSها داشته باشید؛ این همان فایلی است که ظاهر آن دکمهء عجیب و غریب با خطوط منحنی نارنجی رنگ می باشد که در بسیاری از وب سایت های به روز رسانی شده و یا وبلاگ ها می بینید.
این نکات برای هر دو نوع از Feedها کاربری دارد. کار feedها این است که با دیگر ربات ها در مورد وب سایت شما و از طرق شما صحبت می کند. این مکالمات بین ربات ها باعث افزایش ترافیک وب سایت شما خواهد شد و به افراد کمک می کند که وب سایت شما را ببینند؛ چه به صورت مستقیم از طریق خوانندگان feed ها و لیست مشترکین و چه به صورت غیر مستقیم از طریق کمک به رتبه بندی وب سایت در موتور جستجو. برای مراقبت از feedهای وب سایت خود حداقل باید از این اصول پیروی کنید:

    • هیچ کس RSS ها را زیاد دوست ندارد، نظر شما در این مورد چیست؟ اکثر صاحبان وب سایت واقعاً هیچ وقت تمایلی به RSSها ندارند اما همین وب مسترها همیشه می دانند که RSS ها نیاز وب سایت برای رشد و توسعه می باشد. پس دست از تلاش برای توقف آن بردارید و سعی کنید که درک کلی از RSSها پیدا کرده تا بدانید که این Feedها چگونه به کسب و کار اینترنتی شما کمک خواهد کرد.
    • اگر وب سایت شما بخش خبرنامه ندارد، می توانید از RSS استفاده کرده تا مطالب ارسالی وبلاگ تان را با ایمیل خبر نامه ارسال کنید، سپس در بالای سمت راست وب سایت خود کادر عضویت در خبرنامه را تعبیه نمایید. در غیر این صورت به گونه ای شخصی تر و در صورتی که مزاحمتی برای افراد ایجاد نکند، به آنها یادآوری کنید که در خبرنامه وب سایت شما عضو شوند. ترجیحاً فرم عضویت در خبرنامه و فرم تماس برای اتوماتیک شدن این جریان ایجاد نمایید.