مشکلات رایجی برای آپلود عکس در وردپرس وجود داره اگر شما هم با مشکل آپلود نشدن عکس در وردپرس دست و پنجه نرم کرده اید با خطا HTTP با ما همراه باشید تا در این آموزش وردپرس نحوه حل مشکل آپلود نشدن عکس در وردپرس رو با همدیگه بررسی کنیم , در بخش قبلی خطاهای رایج آپلود در وردپرس درباره نحوه رفع مشکل آپلود خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده صحبت کردیم که به راحتی مشکل رو حل کردیم. حال در این قسمت از مشکلات آپلود خطای HTTP رو بررسی می کنیم.

مشکل آپلود عکس در وردپرس با خطا HTTP

اگر در سایت وردپرس شما هنگام آپلود عکس یا هر فایل دیگه ای خطای http ظاهر میشه کافیه اقدامات زیر رو جهت حل مشکل خطای HTTP آپلود در وردپرس انجام بدید , روش های زیر کاملا تست شده و با این کارها باید مشکل شما رفع بشه.

بررسی فایل های وردپرس

ابتدا بررسی کنید ببینید فایل های وردپرس شما کامل هست برای این منظور می تونید بروز رسانی دستی وردپرس رو انجام بدید , اگه تازه سایت راه اندازی کردید این امر می تونه باعث خطای http آپلود در وردپرس بشه و یا اگه نه سایتتون قبلا مشکلی نداشته باز هم یه امتحانی بکنید و بروز رسانی انجام بدید.

حذف کش مرورگر و کش پوشه js_cache در پوشه uploads

قبل از اینکه بریم سراغ تغییرات آنچنانی بهتره نکات ریز رو بررسی کنیم , ابتدا کش مرورگرتون رو حذف کنید بعدش برید به مسیر public_html/wp-content/uploads/js_cache و هر چی داخل این پوشه بود رو حذف کنید. هر مرحله رو که جلو میرید برید سراغ آپلود عکس و مجددا آپلود انجام بدید.

مشکل در mod_security هاست شما

این روش آخرین روش و اصلی ترین روش حل این مشکل می تونه باشه اگه mod_security سایت شما مشکلی پیدا کرده باشه نیز خطای http وردپرس پیش میاد برای رفع این مشکل کافیه فایل .htaccess رو باز کرده و قطعه کد زیر رو به این فایل اضافه کنید این فایل در ریشه هاست شما می باشد همون پوشه public_html اگه این فایل رو ندارید خودتون ایجادش کنید اطلاعات بیشتر درباره فایل .htaccess رو می تونید مطالعه کنید.

۱
۲
۳
۴
<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

با روش های بالا باید مشکل آپلود در وردپرس شما رفع بشه در صورتی که روش ها بالا برای حل مشکل کارساز نبود با پشتیبان هاستتون در ارتباط باشید.

امیدواریم این مطلب از خطا های وردپرس مشکل وردپرس شما رو برطرف کنه.