سلام دوستان عزیز وقت شما بخیر
در ادامه آموزش های بازاریابی در این قسمت همراه شما عزیزان هستم در این سری از آمورش ها در مورد بازاریابی دهان به دهان صحبت میکنیم.آیا شما میدانید بازاریابی دهان به دهان چیست؟ در ادامه همراه من باشید تا ببینیم بازاریابی دهان به دهان چیست و چه استفاده ای دارد.

دوستان عزیز با توجه به ابزار های بازاریابی موجود هنوز هم چیزی به قدرت بازاریابی دهان به دهان وجود ندارد و من به شخصه معتقدم که این بازاریابی قدرتمند ترین روش بازاریابی در سطح زندگی بشر است.دوستان عزیز فرض کنیم که شما میخواهید یک محصول را بر حسب نیاز خود بخرید.وقتی که شما میخواهید در مورد این محصول اطلاعات کسب کنید فرض کنید که از یکی از دوستان خود میشنوید که این محصول در رد محصولات مشابه بهترین است. حال شما بدون اطلاعات و پرسش و پاسخ های دیگر و بدون چون و چرا به سراغ همان محصول میروید که دوست شما از آن تعریف کرده است.

اما دوستان عزیز همانطور که ممکن است شما قدرت این بازاریابی را بدانید و خیلی از افراد دیگر نیز این قدرت را میدانند اما از آن استفاده ای نمیکنند.اما چرا اینگونه است؟

دوستان عزیز این اتفاق به این دلیل است که ما استفاده از این ابزار ها را بخوبی نمی شناسیم و درک درستی از چگونگی کارکرد این روش فوق العاده بازاریابی نداریم. مسئله دیگری که باعث می شود تا ما به سراغ این ابزار و روش های بازاریابی نرویم این است که نتایج آن را به سختی می توانیم اندازه گیری کنیم. آنچه که بسیار واضح است این است که تبلیغات دهان به دهان به زمان نیاز دارد اما راهکارهایی وجود دارد تا بتوانیم روند آن را برای کسب و کار خود تسریع کنیم.

در ادامه به بررسی موارد باقی مانده میپردازیم دوستان
ممنونم از همراهی شما
موفق باشید