10 افزونه برای سئو وردپرس

    کلمات کلیدی :
    سئو وردپرس
    شاید این مطلب برای دیگران نیز مفید باشد پس با یک کلیک رو تصاویر زیر آن را به اشتراک بگذارید
    Buffer Digg Facebook Google LinkedIn Pinterest Print Reddit StumbleUpon Tumblr Twitter VK Yummly

 

امروزه وردپرس توسط بیش از ۵۰ میلیون وب سایت استفاده می شود،و بی شک یکی از ابزار های بزرگ و مهم برای ایجاد وبلاگ می باشد البته نه تنها وبلاگ بلکه هم اکنون میتوان با استفاده از وردپرس وب سایت های تجاری ،اداری،شرکت های بازاریابی و…. را ایجاد کرد در این پست آموزشی قصد دارم در مورد چند افزونه مهم سئو برای وردپرس صحبت کنم این افزونه ها میتوانند به سئو وردپرس  شما کمک کند .

 
افزونه های مهم سئو وردپرس:

۱-SEOPressor:

SEOPressor یکی از ابزار های قوی در حوضه سئو سایت می باشد این افزونه سئو وردپرس به شما این امکان را می دهد تا صفحات،نوشته ها و…. را کنترل و بهترین محتوا را ایجاد کنید

seopressor LSI suggestionIt نیز به شما این امکان را می دهد تا برای پست خود کلمات کلیدی مناسب را انتخاب و در نوشته خود قرار دهید .

همچنین این افزونه سئو دارای یک قسمت می باشد که صفحات شما را تجزیه و تحلیل میکند و  بر اساس نمره ۱۰۰ یک نمره برای وب سایت شما تخصیص می دهد این نمره بستگی به استفاده شما از تگ های مهم مانند h1,h2,…. می باشد .

این افزونه هم چنین قابلیت ایجاد schema برای وب سایت شما را داراست .

 

۲-Rank Reveal

Rank Reveal یکی دیگر از افزونه های مهم سئو در وردپرس می باشد از نقاط قوت این افزونه میتوان به پیدا کردن کلمات کلیدی برای وب سایت اشاره کرد

ویژگی های دیگر:

سئو خودکار ویدیو ها

ایجاد نقشه سایت

ایجاد پست های سفارشی

 

۳-All In One SEO Pack
All In One SEO Pack یک افزونه قوی برای سئو وردپرس مخصوص سایت های وبلاگی ،مجلات ،تجارت الکترونیک و… می باشد این افزونه با دانلود بیش از ۱۴ میلیون یکی از افزونه های مهم سئو وردپرس می باشد .

 
۴-پلاگین Yoast

پلاگین Yoast یکی دیگر از ابزار های قوی برای سئو وردپرس می باشد  4.5 میلیون دانلود نیز باعث شده است که  Yoast به یکی از ابزارهای مهم برای سئو وردپرس تبدیل شود.این افزونه جایگاه دوم را در بین افزونه های سئو وردپرس در اختیار دارد .

از ویژگی های این پلاگین میتوان به

۱-ایجاد نقشه سایت

۲-ایجاد url بهینه شده

۳-به کار گیری تگ های مهم سئو

۴-به کار گیری شبکه های اجتماعی

و…. اشاره کرد.