امروز و در آموزش امروز مطلبی برای شما آماده کردیم که اگر راهکارها و افزونه ی گفته شده در آن را به کار گیرید می توانید وبسایت قدرتمندی از نظر سئو و کیفیت مطالب داشته باشید .

سلام دوستان عزیز و همراهان همیشگی بزرگوار
دوستان عزیز هنگامی که شما یک سایت ودپرسی برای خود طراحی می کنید باید به اصلی که در ابتدا توجه داشته باشید سئوی وب سایت می باشد و حتما شما باید به سئوی وب سایت خود برای موفقیت وب سایت خود توجه نمایید و شما باید برای این که بتوانید سئو ی وب سایت خود را ارتقا دهید و بهتر کنید باید به نکات بسیاری در این بین توجه داشته باشید و فقط نباید فکر کنید که تنها با دریافت و نصب افزونه سئو ، کار شما با سئو وب سایت تمام شده است و در این آموزش من به شما دوستان یک راه حل برای داشتن سئوی بهتر در وب سایت وردپرسی معرفی میکنم ، پس شما دوستان عزیز تا انتهای این آموزش وردپرسی همراه من باشید .

دوستان عزیز یکی از مورادی که می تواند در سئو وب سایت نقش داشته باشد انتخاب تصاویر شاخص برای وب سایت وردپرس می باشد که اغلب دوستان به این موضوع بی توجهی می کنند ، شما دوستان عزیز می توانید به راحتی با استفاده از یک تصویر شاخص مناسب و حرفه ای ، سئوی وب سایت خودتان را بهبود ببخشید و در کسب و کار خود بهترین باشید ، که شما دوستان عزیز برای قرار دادن تصویر شاخص در سایت وردپرسی خود می توانید به تنظیمات سایت بروید و تصویر شاخصی را برای سایت وردپرسی خود با توجه به نوع قالب مشخص کنید و شما این موضوع را فراموش نکنید تا بتوانید از رقیبان خود بهتر بدرخشید ، و عزیزان برای این منظور افزونه ای در وردپرس موجود می باشد .

با استفاده از افزونه ای که امروز برای شما عزیزان معرفی می کنم ، شما می توانید اولین تصویری که در نوشته های سایت شما می باشد را به عنوان تصویر شاخص انتخاب نمایید که این کار به صورت اتوماتیک انجام می شود و شما دیگر نگران این نباشید که تصویر شاخصی را برای وب سایت وردپرسی خود انتخاب نکرده اید و این کار به صورا اتوماتیک و راحت انجام می شود .

دوستان عزیز اگر شما هم می خواهید از این افزونه در وب سایت وردپرسی خود استفاده نمایید ، بایستی ابتدا افزونه را دریافت کنید که برای دریافت افزونه می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و افزونه را دانلود کنید :
دانلود افزونه Auto Post Thumbnail
دوستان عزیز شما این افزونه را پس از این که دریافت نمودید ، در پنل مدیریتی وب سایت وردپرسی خود نصب نمایید و در نهایت فعال سازید تا بتوانید از این افزونه استفاده کنید ، شما با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی و به صورت اتوماتیک برای سایت وردپرسی خود یک تصویر شاخص انتخاب نمایید و قرار دهید .

دوستان عزیز پس از این که افزونه را فعال نمودید شما در بخش تنظیمات پنل مدیرتی خود با گزینه به نام Auto Post Thumbnail روبرو می شوید که حاصل نصب این افزونه در وب سایت وردپرسی شما است و شما با کلیک بر روی این گزینه می توانید به تنظیمات این افزونه دسترسی داشته باشید که تنظیمات این افزونه بسیار راحت است و شما لازم است انتخاب نمایید که تصویر شاخص برای وب سایت شما انتخاب شود . در این صورت شما می توانید برای تمامی مطالب سایت تان که تصاویر شاخصی ندارند ، تصا.ویر شاخص تولید نمایید . دوستان عزیز اگر از همه جنبه ها به سئو وب سایت خود توجه دارید ، پس هرگز انتخاب تصویر شاخص برای مطالب خود را فراموش نکنید که نقش اساسی و مهمی را دارد .

دوستان همراه یکی دیگر از آموزش های کاربردی افزونه های ودرپرس به پایان رسید. ازهمراهی شما دوستان عزیز تا انتهای این آموزش افزونه وردپرس صمیمانه سپاسگزاریم.شما عزیزان با اموزش های وردپرس همراه ما باشید .