فیس‌بوک تلگرام

دیروز، ۲۴ بهمن ماه، در حالی پیش فروش ساندرو استپ وی آغاز شد که با وجود مشکلات فراوان برای خریداران، موجودی این خودرو به پایان رسیده است.
از این خودرو پیش فروش شد.»

وی گفت: «سایپا محدودیت‌هایی برای ثبت نام قائل شده بود، از جمله اینکه هر متقاضی فقط یک بار می‌توانست از طریق شماره کارت ملی ثبت نام کند؛ علاوه بر این، عرضه خودرو از طریق نمایندگی‌ها نیز سهمیه‌بندی شده بود.»

مدیر فروش گروه خودروسازی سایپا افزود: «استقبال مردم از این خودرو را به شرکت رنو گزارش کرده‌ایم و خواستار افزایش ظرفیت تولید این خودرو شده‌ایم تا بتوانیم نیاز بازار را پاسخ دهیم.»

وی گفت: «در صورت موافقت رنو با این درخواست، می‌توانیم تا پیش از سال جدید یک ثبت نام دیگر نیز برای این خودرو داشته باشیم.»

تقی زاده، دلیل استقبال از این خودرو را تحویل به‌موقع، قیمت مناسب و جدید بودن آن در بازار عنوان کرد.

وی درباره تحویل خودروهایی که امروز ثبت نام شد نیز گفت: «از هر ثبت نام ۲۵۰ میلیون ریال بابت پیش‌پرداخت دریافت شد و بقیه را در زمان تحویل (فروردین یا اردیبهشت ماه) مطابق قیمت روز دریافت خواهیم کرد.»

اظهارات تقی‌ زاده در حالی مطرح شده است که بسیاری از کسانی که قصد خرید داشتند، از مشکلات پیش‌آمده برای وب‌سایت فروش آنلاین پارس خودرو ابراز نارضایتی کرده‌اند و موفق به ثبت خرید خود نشده‌اند. آیا شما جزو افرادی بودید که قصد خرید خودرو داشتید؟ و آیا موفق به ثبت خرید خود شدید؟