کاربران وب مستری سلام ،عرض ادب و احترام خدمت شما همراهان عزیز . امیدوارم روز تابستونی خوبی رو  بعد از این تعطبلات شروع کرده باشید . در خدمت شما هستم با آموزش جدیدی از وردپرس کاربران عزیز در این آموزش وردپرس تصمیم گرفتیم که به شما عزیزان کمک کنیم تا بتوانید سیستم مدیریت وردپرس را به خوبی مدیریت نمایید و بتوانید فعالیت کاربران خود را با استفاده از افزونه ای که برای شما معرفی می کنم ، تحت کنترل و نظر دربیاورید ، حتما تا انتهای این آموزش کاربردی و مهم وردپرس با ما همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید .
معرفی افزونه کنترل فعالیت کاربران وردپرس

شما پس از این که این سیستم قوی وردپرس را راه اندازی کردین و وب سایت خود را تاسیس کردین  ، تمامی وظایف بر عهده ی شما مدیر وب سایت می باشد ، پس می توان گفت که کار سختی را در پیش رو دارید و شما حتما بعد از شروع کار ، حس می کنید که به فرد یا افرادی برای کنترل سایت ، ویرایش و موارد دیگه نیاز دارید ، پس شاید افرادی را برای کمک به خود استخدام می کنید و در اینجا شما نیاز دارید که برای ویرایش بخش های مختلف توسط این افراد به انها اجازه ی ورود به بخش مدیریت سایت را بدهید ، در این ممکن هست که افراد کارهایی را هم به جز کارهای درخواستی شما انجام بدهند که برای شما دردسر ساز شود و اگر شما بخواهید به طور منظم این افراد را تحت نظر بگیرید ، مسلما غیر ممکن و سخت می باشد ، برای این منظور افزونه وردپرس بسیاری وجود دارد که در اینجا آموزش وردپرس به معرفی یک از بهترین وبرگزیده ترین این افزونه های می پردازیم . شما می توانید راحت با استفاده از افزونه Stream فعالیت کاربران خود را به بهترین صورت ممکن تحت نظر بگیرید , و دیگر نگران این نباشید که کاربران وب سایت شما چه می کنند و یا این که برای سایت شما مشکلی را ایجاد کنند و شما با خیال راحت به کارهای خود بپردازید .

شما می توانید با استفاده از افرونه وردپرس Stream تقریبا تمامی کارهایی که کاربران انجام می دهند تحت کنترل بگیرید و در صورت بروز خطا ، فرد خطاکار را شناسایی نمایید . این افزونه به ثبت مواردی هم چون ، ایجاد هر گونه تغییر در مطالب وب سایت ، برگه ها ، افزونه ها و همچنین فعالیت های جدیدی که کاربران در پنل انجام می دهند از جمله ، نوشته مطلب جدید ، به روز رسانی ، پاک کردن مطالب ، فعال سازی و یا غیر فعال سازی افزونه ها و قالب وردپرس در پایگاه داده و …… می پردازد . پس حتما شما دوستان عزیز با توجه به مزایای این افزونه علاقه مند به دریافت شده ایده ، که می توانید از لینک زیر افزونه را دانلود کنید و  در وب سایت خود نصب نمایید و به چشم خود ، کارکردهای این افزونه را مشاهده نمایید :

دانلود افزونه  صفحه افزونه

شما می توانید افزونه وردپرس را از لینک مستقیم آن در یافت نمایید و در وب سایت خود ان را نصب و فعال کنید و در نهایت به سراغ تنظیمات این افزونه بروید ، با فعال سازی این افزونه وردپرس بخش جدیدی به نام Stream در قسمت مدیریت اضافه می شود که شما می توانید به این صفحه بروید و تغییراتی را انجام بدهید و اگر شما دقت نمایید ، در می یابید که این اطلاعات چقدر دقیق و کامل هستند و حتی زمان هایی که کاربر نتوانسته به مدیریت وارد شود زمان و ip او به شما نشان داده می شود و شما می توانید این اطلاعات رو به هر صورتی که مد نظرتون می باشد تنظیم نمایید ، برای مثال به صورت کاربر ، صفحه اجرا و ….. مرتب کنید . در ضمن شما می توانید در بخش تنظیمات زمان نگهداری اطلاعات و همچنین کمترین درجه کاربری برای مشاهده اطلاعات ، خصوصی کردن فید و حذف نمودن اطلاعات قبلی کاربر ، عمل نمایید . خب حالا به بررسی یکی از مهم ترین گزینه تنظیمات که در صفحه ی تنظیمات این افزونه می باشد می پردازیم که این گزینه Private Feed می باشد :

فید فعالیت ها
دوستان عزیز یکی دیگر از امکانات و مزایای خاص این افزونه وردپرس این می باشد که به شما مدیران امکان استفاده از فید فعالیت ها را فراهم می کند و از این طریق کار شما راحت و اسان می شود و شما می توانید از یک فید خوان رایگان و مناسبی همانند feedly تمامی فعالیت های کاربران وب سایت تون را بر روی گوش های تلفن همراه و سایر دستگاه های هوشمند مشاهده و دنبال نمایید و حال اگر شما بخواهید از این قابلیت و مزیت در وب سایت خود استفاده نمایید باید گزینه ی Private Feed را در بخش تنظیمات فعال سازید و در نهایت شما با رجوع به صفحه مشخصات می توانید از لینک فید خصوصی خود استفاده نمایید .

دوستان عزیز خوبه بدانید که افزونه وردپرس Stream آپدیت های کامل و زیادی را ارائه کرده است و یکی از مزایایی که تیم توسعه افزونه بیان کرده این است که امکان نمایش زنده فعالیت کاربران می باشد . امیدوارم که این اموزش مورد استفاده شما قرار گرفته باشد . دیگه دوستان عزیز همراه تنظیمات این افزونه وردپرس هم به پایان رسید از همراهی شما سپاسگزارم ، اگر سوالی در بخش تنظیمات این افزونه وردپرس داشتین با ما در میان بگذارید ، با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دوستان ، در اموزش های بعدی با ما همراه باشید

موفق و پیروز باشین