سلام دوستان عزیز و بزرگواران اموزش های وردپرس .دوستان عزیز همانطور که همه ی شما می دانید سئو در وب سایت ها نقش مهمی دارد و افزونه های بسیاری وجود دارد که به شما دوستان برای بهینه سازی سئو وردپرس کمک کند که در این جا ما برای شما دوستان تعدادی از این افزونه ها را معرفی می کنیم که شما عزیزان بتوانید سئو وب سایت خود را بهبود بدهید ، پس شما دوستان با این اموزش سئو وردپرس همراه من باشید .

معرفی افزونه های ضروری سئو وردپرس

افزونه اول : Yoast SEO
دوستان عزیز این افزونه یکی از پر طرفدارترین افزونه های سئو وردپرس می باشد که بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرد ، شما می توانید با استفاده از این افزونه تمامی نیازهای سئو وب سایت تان را حل نمایید ولی در صورتی که از این افزونه و امکاناتی که دارد به درستی استفاده نمایید . شما با استفاده از این فازونه می توانید برای هر مطلب وب سایت تان عنوان سئو ، توضیحات سئو و کلمات کلیدی مورد نظر را وارد نمایید و این افزونه برای همین محبوب می باشد که امکانات بسیاری را ارائه می دهد .

دوستان عزیز اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه نصب و تنظیمات این افزونه بدیت آورید به لینک آموزش تنظیمات افزونه وردپرس سئو wordpress seo by yoast این مراجعه نمایید .

افزونه دوم : Google Keyword Planner
دوستان عزیز شاید شما هم در انتخاب کلمات کلیدی برای وب سایت خود دچار مشکل هستد و استفاده از کلمات کلیدی پر بازدید همیشه انتخاب مناسبی نیست ، زیرا دامنه جست و جو از این طریق گسترده می شود و امکان بازدید وب سایت شما کاهش می یابد و شما زمانی می توانید موفقیت را برای وب سایت خود رقم بزنید که بهترین کلمات کلیدی را انتخاب نمایید و شما با استفاده از این افزونه می توانید کلمات کلیدی را به راحتی انتخاب نمایید و فقط کافی است که شما کلید اصلی متن خود را پیدا کنید و تا لیستی از ایده های کلمات کلیدی را دریافت نمایید و استفاده از این نرم افزار برای ایران به خوبی امکان پذیر نیست .

افزونه سوم : SEOquake
دوستان این افزونه قابلیت استفاده در مرورگرهای مختلفی همانند فایرفاکس ، کروم ، اپرا و …. را دارد که شما می توانید از این افزونه اطلاعات مهمی را در زمینه های آخرین به روز رسانی ، چگالی کلمات کلیدی ، رتبه الکسا و … بدست آورید و ارائه می دهد و یکی از مزیت های منحصر بفرد این افزونه این است که قابلیت نمایش اطلاعات وب سایت وردپرس در نتایج گوگل و خروجی گرفتن اطلاعات بصورت CSV است .

افزونه چهارم : Broken Link Checker
دوستان می دانید که ارورهای ۴۰۴ وب سایت های وردپرس چقدر برای شما خطر افرین می باشد !!!!!! و می تواند به راحتی وب سایت شما را به خطر بیندازد ، پس شما باید به لینک توجه بسیاری داشته باشید که این اتفاق نیفتد و از لینک های شکسته و اشتباه استفاده نکنید و شما با استفاده از این افزونه می توانید لینک های خراب را پیدا کنید و سپس به راحتی از ابلیت این افزونه استفاده کنید و لینک های شکسته وب سایت خود ترمیم کنید !!!!!

افزونه پنجم : Open Site Explorer
یکی از سایت های جهانی که در سئو حرف اول را می زند سایت Moz می باشد و از معتبرترین منابع برای یادگیری سئو می باشد ، علاوه بر این که این سایت از منابع معتبر در اموزش سئو می باشد ، ابزارهای ارزشمندی را در اختیار وب مشتران قرار می دهد که یکی از این موارد همین افزونه می باشد . حال کارکرد و مزیت این افزونه این است که شما می توانید با استفاده از آن ، پروفایل بک لینک رقیبان خود را بررسی نمایید و یکی از معایب این افزونه هم این است که بروز رسانی ضعیف ان باعث می شود که برخی از لینک ها را شناسایی نکند .

دوستان همراه اموزش معرفی افزونه های مهم در سئو وردپرس به پایان رسید ، و این آموزش فقط صرف معرفی افزونه های سئو وردپرس بود ، از همراهی شما عزیزان متشکرم