با سلام خدمت شماکاربران عزیز و محترم  و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز .  عزیزان با آموزش کوتاهی از وردپرس در خدمت تون هستم . دوستان در این آموزش وردپرس تصمیم دارم که افزونه درگاه بانک صادرات برای افزونه easy digital downloads برای شما خوبان معرفی کنم ، پس از شما می خواهم تا انتهای این بخش با ما همراه باشید .
معرفی افزونه درگاه بانک صادرات در وردپرس

دوستان عزیز همانطور که می دانید برای فروش فایل های غیر رایگان در وردپرس افزونه easy digital downloads وجود دارد و سایت های ایرانی به دلیل محدودیت هایی که وجود داره نمی تونند از درگاه های بانکی موجود در این افزونه استفاده کنند . برای همین دلیل شما باید به دنبال افزونه هایی باشید که امکان پرداخت با درگاه های بانکی ایران برای شما آسان باشد و در این آموزش وردپرس هم می خواهیم افزونه وردپرسی را به شما معرفی کنم که به واسطه ی آن برای شما امکان استفاده از درگاه بانک صادرات برای افزونه easy digital downloads امکان پذیر شود . در این آموزش برای شما افزونه وردپرس Bank saderat EDD gateway رو معرف می کنم که این افزونه ویژگی ها و امکاناتی دارد که به صورت زیر است :

اضافه شدن درگاه بانک صادرات برا افزونه فروش easy digital downloads پس ازنصب
قابلیت فعال سازی یا غیر فعال سازی درگاه بانک
قابلیت عضویت در خبرنامه افزونه
شما می توانید دقیقا از خطاهای بانکی با خبر شوید
شما می توانید درگاه بانک صادرات را به عنوان درگاه پیش فرض پرداخت انتخاب نمایید

دوستان عزیز شما می توانید این افزونه وردپرس رو از لینک زیر دریافت نمایید :
دانلود افزونه وردپرس Bank saderat EDD gateway

و شما می توانید به راحتی به تنظیمات افزونه در پنل خود دسترسی داشته باشید و فقط لازمه که شما نام کاربری و رمز عبوری خود را وارد نمایید و تنظیمات خاصی ندارد . شما اگر در استفاده از این افزونه به مشکل برخوردین ، حتما با ما در میان بگذارید . از همراهی شما دوستان کمال تشکر را دارم . با آرزوی موفقیت برای شما