سرفیس پرو ۵ گواهی استاندارد چین را دریافت کرد
شایعات حاکی از آن هستند که مایکروسافت می‌خواهد به‌زودی از دستگاه‌های جدید سرفیس رونمایی کند. انتظار می‌رود این محصولات در رویدادی رونمایی شوند که در ماه آوریل برگزار خواهد شد. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا این رویداد برگزار می‌شود یا خیر.

در این رویداد، محصولاتی مانند سرفیس پرو ۵ و سرفیس بوک ۲ رونمایی می‌شوند؛ اما گزارشی منتشر شد که رونمایی این دستگاه‌ها در رویدادی که پیش رو داریم، اتفاق نخواهد افتاد. حال، گزارشی منتشر شده است که طبق آن، سرفیس پرو ۵ توانسته گواهی استاندارد چین را دریافت کند. گواهی استاندارد چین به محصولات وارداتی تعلق می‌گیرد که استانداردهای سازمان CCC را دارا باشند.

متأسفانه در اطلاعاتی که از سازمان CCC منتشر شده است، نمی‌توان جزئیات زیادی از سرفیس پرو ۵ به دست آورد؛ اما از این گزارش می‌توانیم نزدیک شدن به زمان رونمایی از این محصول را متوجه شویم. کمپانی مایکروسافت امکان دارد در رویدادی که ماه آوریل برگزار خواهد شد، از سرفیس پرو ۵ رونمایی کند؛ اما امکان رونمایی از این محصول در رویداد Build 2017 مایکروسافت نیز وجود دارد.

در سرفیس پرو ۵ احتمالا شاهد تغییرات گسترده‌ای نسبت به سرفیس پرو ۴ نخواهیم بود. آنچه انتظار داریم در سرفیس پرو ۵ مشاهده کنیم، سخت‌افزار بهتر و نمایشگر با کیفیت‌تر نسبت به نسل پیشین این دستگاه است. برگزاری رویدادی بزرگ برای رونمایی از محصولی با تغییرات اندک، کمی بعید به نظر می‌رسد. با این حال، باید صبر کنیم و ببینیم که کمپانی مایکروسافت برای طرفدارانش چه غافلگیری‌هایی در نظر گرفته است.