سامسونگ اپلیکیشن اخبار با پشتیبانی از بیکسبی توسعه می‌دهد
انتظار می‌رود سامسونگ، گلکسی نوت ۸ را ۲۳ آگوست (۱ شهریور) رونمایی کند. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، پرچم‌دار بعدی سامسونگ مجهز به یک نمایشگر بدون حاشیه و کمی بزرگ‌تر از نمایشگر گلکسی اس ۸ پلاس خواهد بود. نوت ۸ همچنین از یک دوبین دوگانه بهره‌مند خواهد بود. علاوه بر موارد سخت‌افزاری، ظاهرا سامسونگ در حال کار روی یک اپلیکیشن اخبار است که احتمالا به همراه گلکسی نوت ۸ منتشر خواهد شد.

بر اساس منابع وب‌سایت Sammobile، سامسونگ در حال توسعه‌ی اپلیکیشن اخباری به نام News Today است. این اپ از پادکست‌ پشتیبانی خواهد کرد و کاربران می‌توانند به جستجو بین پادکست‌های متنوع بپردازند و مشترک آن‌ها شوند. این اپلیکیشن همچنین قابلیت پشتیبانی از دستورات صوتی بیکسبی دارد؛ در نتیجه کاربران می‌توانند حین آماده شدن برای رفتن به محل کار یا در سفر، اجرای یک پادکست خاص را درخواست کنند.

در حال حاضر رقبای سامسونگ، اپل و گوگل اپلیکیشن‌های مخصوص اخبار و پادکست خود را دارند. سامسونگ برخی از گوشی‌های خود را به همراه بخش خبری اپلیکیشن فلیپ‌بورد یا اپلیکیشن UPDAY در برخی بازارها عرضه کرده است. این اپلیکیشن جدید، احتمالا در اسپیکر بی‌سیم مجهز به بیکسبی سامسونگ نیز به کار برده خواهد شد و امکان گوش دادن به پادکست‌ها را نظیر آنچه گوگل‌ هوم ارائه می‌دهد فراهم خواهد کرد.