با سلام کاربران گرامی حال شما چطوره؟امیدوارم که  خوب و خوش و سلامت باشید وآماده یکی دیگر از آموزش های وردپرس ما باشید.در این آموزش وردپرس با یکی دیگر از هک های وردپرس که میتواند برای شما مفید باشد و از ان حالا و یا در آینده استفاده کنید.دوستان در این آموزش قرار است کمی در مورد فیسبوک صحبت کنیم و مواردی را در مورد آن بگوئیم.
روش نمایش تعداد طرفداران شما در فیسبوک
دوستان شاید شما هم مثل تمامی افراد دیگری که در شبکه های اجتماعی صفحاتی دارند یک صفحه در فیس بوک برای سایت خود راه اندازی کرده باشید و از ان در این شبکه اجتماعی بزرگ استفاده کردید و بخواهید که تعداد طرفداران این صفحه مجازی خود را در داخل صفحه اصلی سایت خود به نمایش بگذارید تا همه ببینند که چقدر طرفدار دارید.اما به نظر شما روش این کار به چه صورت است؟ روش کار بسیار ساده است و اصلا جای نگرانی نیست.

برای این منظور شما میتوانید از یک هک وردپرس بسیار خوب و حرفه ای استفاده کنید.این هک وردپرس به صورت زیر است:

$page_id = “YOUR PAGE-ID”;
$xml = @simplexml_load_file(“http://api.facebook.com/restserver.php?method=
facebook.fql.query&query=SELECT%20fan_count%20FROM%20page%20WHERE
%۲۰page_id=”.$page_id.””) or die (“a lot”);
$fans = $xml->page->fan_count;
echo $fans;
?>

البته دوستان توجه کنید که در کد بالا به جای YOUR PAGE-ID, شناسه برگه خود را در فیس‌بوک وارد کنید تا این کد در وب سایت شما به خوبی عمل کند.خب دوستان در صورتی که در مورد این آموزش سوال و یا مشکلی دارید آن را در بخش نظرات با من در میان بگذارید.این آموزش وردپرس هم در این قسمت به اتمام رسید.خیلی ممنونم که با من همراه بودید دوستان حتما در ادامه این آموزش ها هم همراه من باشید دوستان عزیز

موفق باشید..