سلام دوستان حال شما چطوره؟ خوب هستید؟امیدورام که خوب و خوش باشید همیشه و سلامت. با اموزشی دیگر در زمینه ووکامرس در خدمت شما دوستانم امروز میخوام در مورد دکمه های اشتراک گذاری در ووکامرس کمی بیاموزیم لطفا با ماهمراه بمانید..

همیشه تهیه و نوشتن محتوا بخش اعظمی از فعالیت های ما روی سایت را در بر می گیرد اما مهم تر این است که چگونه محتوای ما دیده شود و در معرض دید کاربران یا افراد بیشتری قرار گیرد. البته روش های متعددی برای نمایش مطالب یک وبسایت یا محصولات یک فروشگاه ووکامرسی وجود دارد که در این زمینه باید کمی خلاقیت داشته باشید و اطلاعات مفیدی درباره ی بازاریابی محتوا کسب کنید. اما یکی از مشخص ترین روش ها استفاده از شبکه های اجتماعی است!
حتما می دانید که برخی شبکه های اجتماعی امروزه بسیار حائز اهمیت هستند و طرفداران بسیاری را جذب کرده اند که هر روزه به آن ها سر می زنند و مطالب موجود در شبکه های اجتماعی را مطالعه می کنند. از سرشناس ترین شبکه های اجتماعی می توان به فیسبوک، گوگل پلاس، لینکداین و توئیتر اشاره کرد که معمولا صاحبان وبسایت ها مطالب و محتوای خود را در آن ها به اشتراک می گذارند و با این کار طرفداران بیشتری را به سمت سایت خود می کشند و در واقع نوعی بازاریابی انجام می دهند.
در وردپرس افزونه های متعددی برای قرار گرفتن دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی موجود است که ما به بسیاری از آن ها اشاره کردیم اما در آموزش ووکامرس امروز می خواهیم یکی از این افزونه ها را برای محصولات ووکامرس ایجاد کنیم تا محصولات فروشگاه اینترنتی را نیز در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال سازی گزینه ی ” Share buttons” در وردپرس نمایان می شود که با وارد شدن به آن می توان تنظیمات دکمه های به اشتراک گذاری را انجام داد.

Share Button Format: در این بخش می توانید انواع فرمت هایی که برای دکمه های به اشتراک گذاری مشخص شده است را ببینید و انتخاب کنید که می خواهید دکمه های شما به چه صورت باشند. یعنی به همراه شمارنده باشند یا به صورت دکمه ی تنها باشند و…

Social Media Share Buttons: می توانید انتخاب کنید که چه شبکه های اجتماعی را قرار دهید و چنانچه تصمیم دارید دکمه هایی دلخواه برای آن ها تعیین کنید می توانید آیکون مورد نظر را آپلود کنید.

تنظیمات خود را ذخیره کنید و تمام! حال به راحتی می توانید در زیر محصولات در فروشگاه دکمه های اشتراک گذاری را ببینید.

جمع بندی!

برای اینکه بتوانید محصولات و محتوای خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و به این وسیله مشتریان و کاربران بیشتری را جذب کنید می توانید از دکمه های اشتراک گذاری استفاده کنید.