درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان در وردپرس باBank Saman EDD gateway

دسته‌بندی‌ها: EDD، آموزش وردپرس، افزونه های وردپرس، وردپرس

درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس

اگر قصد راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس را دارید بعد از انتخاب افزونه مناسب فروشگاهی دومین قدم پیش‌رو انتخاب درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس می‌باشد تا به وسیله آن مشتریان به درگاه بانک هدایت شده و با پرداخت هزینه محصول خرید خود را انجام دهند.
همانطور که می دانید دو نوع درگاه واسطه و مستقیم داریم. واسطه ها که مانند زرین پال هستند و درگاه های مستقیم نیز درگاه های بانکی می باشند.
در این مقاله از همیار وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه درگاه پرداخت بانک سامان برای افزونه فروشگاهی Edd بپردازم که تا چندی پیش به صورت تجاری عرضه میشد و به تازگی توسط یکی از دوستان وردپرسی به صورت رایگان در مخزن وردپرس قرار گرفته است.
درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس برای بانک سامان

bank saman edd – درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Bank Saman EDD gateway در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می‌توانید تا درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس را برای بانک سامان به افزونه ایزی دیجیتال دانلود متصل کنید تا مشتریان از طریق این درگاه بتوانند خرید خود را انجام دهند.
نصب و راه اندازی افزونه

پس از نصب و فعال سازی افزونه مطابق تصویر زیر در پیشخوان وردپرس به مسیر دانلودها> پیکربندی رفته و پس از  مراجعه به درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس تیک گزینه درگاه پرداخت سامان را فعال کنید.

درگاه های پرداخت – درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس

سپس مطابق تصویر فوق کد پذیرنده و رمز پذیرنده را در بخش مربوطه وارد کرده و تنظیمات را ذخیره کنید. این کدها توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان ارائه شده است که درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس خود را از آن دریافت کرده‌اید.
Checkout

پس از ذخیره تنظیمات کار به اتمام رسیده است و در برگه تسویه حساب علاوه بر سایر درگاه‌های موجود درگاه بانک سامان برای edd نیز مشابه تصویر زیر نمایش داده خواهد شد و مشتریان می‌توانند هریک از درگاه‌ها را انتخاب کرده و پرداخت خود را انجام دهند.

ckeckout – درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس

پس از کلیک بر روی دکمه خرید مشتری به درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس بانک سامان هدایت شده و پس از وارد کردن اطلاعات حساب خود می‌تواند خرید خود را نهایی کرده و محصول مورد نظر را دانلود نماید.


درگاه پرداخت آنلاین سامان در وردپرس

دقت نمایید که آدرس موجود در درگاه پرداخت بانکی در حال حاضر می‌بایست بر روی پورتال شاپرک باشد که برای بانک سامان با آدرس sep.shaparak.ir در دسترس خواهد بود.