سلام و روز به خیر به شما همراهان
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش شبکه های اجتماعی و گرایش کسب و کار به سمت social media ،ایمیل مارکتینگ این ابزار بازاریابی هنوز هم همراه اصلی کسب و کارهای کوچک به حساب می آید.

اگر شما در کار خود تازه وارد هستید و به دنبال ایجاد یک کمپین ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار خود هستید،بهتر است از یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.پس برای ارسال ایمیل های گروهی به یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ نیاز دارید،چون:

مقرون به صرفه بودن نرم افزار ایمیل مارکتینگ
اغلب  شرکت های تجاری، بیشتر تبلیغات ،یاد آوری ها ،پیشنهادات و مکاتبات پستی با مشتریان از طریق چاچ ،پست و بروشورهای تبلیغاتی انجام می شود.شما می توانید این کار را با ایمیل مارکتینگ انجام دهید و در هزینه چاپ و کاغذ صرفه جویی کنید، و یک مزیت چشم گیری است.از مزیت های دیگر آن می توان گفت که دیگر شما نیاز ندارید به استخدام کارکنان جدید و بیشتری و یا افزایش حجم کارهای کارمندان.

سریع بودن نرم افزار ایمیل مارکتینگ
با نرم افزار ایمیل مارکتینگ می توانید به سرعت به مشتریان خود ،خدمات تان را ارائه بدهید و همچنین می توانید دسترسی سریع به پاسخ و پرسش ها داشته باشید.

مناسب بودن نرم فزار ایمیل مارکتینگ
با استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ می توانید لینک های مناسبی را برای محصولات و خدمات مهم خود قرار دهید.با قرار دادن لینک در ایمیل های تبلیغاتی یک محل،که احتمال جلب توجه خواننده را بالا می برد،یک راه آسان برای افزایش در آمد می باشد.

همچنین از دیگر مزیت های ایمیل مارکتینگ می توان گفت ،که باعث می شود به روز رسانی لیست های ایمیلی به سرعت انجام شود. استفاده از ایمیل، بازاریابان را قادر می سازد که نظرات و بازخوردهای نمایش داده شده را به روز رسانی کنند و فقط تنها با مدیریت آسان از طریق صندوق ورودی.همچنین ایمیل حاوی لینک اشتراک و لغو اشتراک ،باعث می شود به راحتی مشترکان علاقه مند خود را شناسایی کنید.

از همراهی شما دوستان متشکرم
با من در بخش های دیگر آموزش بازاریابی اینترنتی همراه باشید