تبلیغ صلیبی

برای اینکه شانس موفقت کمپین­تون رو به حداکثر برسونید باید اونو تا جایی که میشه، به صورت عمودی و افقی، به همه طرف رواج بدید. تعداد افرادی که به شبکه های اجتماعی دسترسی دارند و ازشون استفاده میکنند محدوده، بنابراین باید تو تبلیغاتتون مرزهای شبکه های اجتماعی رو پشت سر بذارید و تبلیغاتتونو به مخاطبان کانالهای دیگه هم عرضه کنید. مثلا کمپین­تونو روی وبسایتتون تبلیغ کنید، از کمپین ایمیلی استفاده کنید و حتی از تبلیغات هدفمند بهره ببرید. به این ترتیب مردم بیشتری در معرض تبلیغاتتون قرار میگیرند و فرصتهای بیشتری در اختیار خواهید داشت.
بهره گرفتن از پخش زنده

پخش زنده خیلی وقته که وجود داره اما هنوز هم خوب میتونه توجه ها رو به خودش جلب کنه و هم از طریق فیسبوک و هم اینستاگرام قابلیت اجرا داره. اواخر پارسال فیسبوک اعلام کرد "از هر ۵ فیلم یکیش یه تبلیغ زنده است و طی سال گذشته، تماشای روزانه تبلیغات زنده فیسبوک تا ۴ برابر بیشتر شده".
فیلمهای زنده فرصت خوبی هستند که کاربرها رو با خودتون همراه کنید و شخصیت و هویت برندتون رو بهشون نشون بدید. البته فیلم زنده خودش به تنهایی نمیتونه یه روش تبلیغاتی محسوب بشه اما در هر حال یه ابزار تولید محتواست که میتونید برای جلب توجه کاربرها و درگیر کردن اونها ازش استفاده کنید.
استفاده درست تبلیغاتی از شبکه های اجتماعی برای خیلی از برندها چالش برانگیزه، به خصوص برای برندهایی که دیجیتالی نشده اند. اما بدونید برای راه اندازی کمپین های اجتماعی یه فرمول سرّی وجود نداره و فقط بستگی به تحقیق خودتون داره که بررسی کنید و ببینید کاربرهاتون بیشتر جذب چه چیزهایی میشن و با توجه به اطلاعاتی که کسب کردید برای خودتون هدف گذاری کنید و تمرکزتونو فقط بذارید روی جلب رضایت کاربرها.