سلام دوستان عزیز
امروزه به ادامه قسمت نخست تبلیغات اینترنتی موفق می پردازیم
همانطور که به یاد دارید در قسمت نخست تنها یک مورد از عوامل موثر در تبلیغات اینترنتی را بررسی کردم
حال به ادامه بررسی عوامل دیگر آن می پردازم:

 • آدرس اینترنتی
  درتبلیغات اینترنتی توجه داشته باشید که آدرس سایت یا وبلاگ خود را بنویسید ، درواقع تبلیغات اینترنتی بدون درج آدرس سایت فایده ای ندارد.شما همچنین باید آدرس صفحه محصول یا سرویس ای که به تبلیغ آن پرداخته اید را اعلام کنید. اگربه تبلیغ محصولات یا خدماتی را که خود ارائه می دهید ، می پردازید و سایتی برای آنها ندارید ، پس بهتر است سایتی طراحی کنید تا بینندگان با دیدن آگهی شما بتوانند به سایت بیایند و خدماتی را که ارائه داده اید ببینند.حال اگر یکی از محصولات سیستم همکاری در فروش خود را تبلیغ می کنید ،شما می توانید لینک آن را در سیستم همکاری در فروش هم اعلام کنید.
 • ایمیل ثانویه
  همانطور که می دانید سایت های آگهی دارای بازدیدکنندگان بسیاری است که در بین این بازدیدکنندگان ، اسپمرها هم وجود دارند.این افراد ایمیل هایی از سایت های تبلیغاتی جمع آوری می کنند و شروع به ارسال هرزنامه ها می کنند و متاسفانه شرکت های تبلیغاتی اصول اخلاقی را رعایت نمی کنند و به راحتی به ارسال اسپم ها می پردازند تا کسب درآمد کنند!!! با توجه به مطلب مذکور پس بهتر است از یک ایمیل دیگری جز ایمیل اصلی خودتان به ارسال آگهی در سایت های آگهی رایگان استفاده کنید تا از شر اسپم ها در امان باشید.البته بعضی از سایت ها چنین امکانی را به شما می دهند که با ایمیل اصلی ثبت نام کنید و در زمان ثبت آگهی ایمیل دیگری را وارد کنید.
 • محل مناسب برای ارسال
  آیا می دانید مکان مناسب برای درج اگهی شما کجاست؟
  برای این کار می توانید عباراتی مانند “تبلیغات اینترنتی” یا “آگهی رایگان” و یا عباراتی مانند اینها در گوگل سرچ کنید.حال بعد از باز شدن این سایت ها از کجا بدانیم که کدام یک از این سایت ها مناسب برای درج آگهی ما هستند و بازدید بسیاری دارند. یکی ار مهم ترین نکات در مورد سایت های تبلیغاتی این است که این سایت ها باید از تکنولوژی بهینه سازی مناسبی استفاده کنند و آگهی ما را در سریع ترین زمان در موتورهای جستجو ایندکس شود.و نکته ی دیگری در مورد این سایت های تبلیغاتی بازدیدهای آن است که باید به رنکینگ و رنک الکسای آن دقت کرد که در این صورت تا حدودی به آمار بازدیدهای آن پی می برید.بررسی این کار که کدام سایت بهترین مکان برای تبلیغات شما هست ، زمان بر است ولی می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد پس به صرف زمانش می ارزد!!

با رعایت این ۳ مورد و مواردی که در تبلیغات اینترنتی موفق-قسمت نخست گفتم ، می توانید تبلیغات موثر و موفقی داشته باشید
منتظر نظرات و پیشنهادهای شما عزیزان هستیم
از همراهی شما صمیمانه سپاسگزارم