سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز.امروز هم با یک آموزش دیگر از سری آموزشهای دنیای تجارت الکترونیک در خدمت شماهستیم.با ادامه یکی دیگر از شعار های تبلیغاتی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.در این سری از آموزش ها بررسی میکنیم که شعار های تبلیغاتی در کمپانی ها و شرکت های بزرگ به چه صورت است و چرا این تبلیغات و شعار های تبلیغاتی موفق شده اند و در ذهن تمامی کابران خود مانده اند؟ زیرا این بسیار مهم است که چرا یک شعار تبلیغاتی موفق بوده است و راه حل آن ها برای موفق شدن در این موارد چیست.پس تا انتها با من باشید که این موارد را بررسی کنیم

شعار دیگری که در این سری از آموزش ها بررسی میکنیم به صورت زیر است:

ارائه خدمات قطعات یدکی ظرف ۴۸ ساعت در هر نقطه از جهان، در غیر اینصورت تمام هزینه ها را کاترپیلار پرداخت می کند

دوستان عزیز این شعار نیز یکی از بهترین ها در زمینه بازاریابی بود.این شعار برای این شرکت بزرگ باعث شد تا شرکت ماشین آلات سنگین کاترپیلار در ایالات متحده در مدت کوتاهی به غول شرکت های هم رده خود در جهان تبدیل شود. این شعار به صراحت مشخص می کند که درست در زمانی که به چیزی احتیاج دارید آن را درخواهید یافت و در غیر اینصورت آن را مجانی دریافت خواهید کرد که این برای چه کسی میتواند بد باشد؟

دوستان عزیز همانطور که ممکن است بدانید کسانی که در صنعت ماشی آلات سنگین فعالیت می کنند زمان برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که هر ساعت که ماشین آلات انها خاک بخورد ضرر زیادی متوجه آنها خواهد شد و این شعار پاسخ خوبی به این صنعت به حساب می آید.

این آموزش هم به پایان رسید و شما میتوانید ادامه این آموزش ها را در قسمت های دیگر ادامه دهید ومشاهده نمائید.
ممنونم از همراهی شما دوستان
موفق و پیروز باشید