سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
با قسمت دوم از بررسی شعار های تبلیغاتی مهم و پیشگام در خدمت شما عزیزان هستم.در این آموزش ها ما شعار های مهم تبلیغاتی را که در دنیای امروز استفاده میشود را مورد بررسی قرار داده و همچنین در مورد شعار هایی که در دنیا بسیار معروف شده اند و توانسته اند به موفقیت هایی نیز برسند صحبت خواهیم کرد.پس تا انتها با من همراه باشید دوستان عزیز

در این آموزش در مورد شعار زیر صحبت میکنیم:

ما گزارش می دهیم و شما تصمیم بگیرید

دوستان عزیز این شعاری هوشمندانه بود که سازمان فاکس نیوز از آن استفاده می کرد.برای درک بهتر ابعاد آن بهتر است کمی با خود فکر کنید!دوستان عزیز این شعار چه چیزی را در ذهن شما تداعی می کند؟

بسیار از افراد بر این عقیده اند که خبرگزاری های موجود در جهان همیشه جهت گیری خاصی دارند و هر یک خبر هایی را که منتشر میکنند با این جهت گیری ها است.دوستان عزیز سازمان خبری فاکس نیوز نیز با این شعار هوشمندانه خود می خواست بگوید ما اخبار دنیا را بدون هیج دخل و تصرفی در اختیار شما بینندگان و شنوندگان می گذاریم و شما خود آن را تحلیل کنید.

دوستان عزیز در واقع این سازمان خبری بزرگ در جهان با این شعار تلاش می کند که خود را شبکه ای بدون جهت گیری خاص سیاسی معرفی نماید و بگوید که اخبار و تحلیل های آن وابسته به هیچ جناح و موردی نیست. هر چند که ممکن است بسیاری از افراد این را غیرممکن بدانند چون به هر حال معتقدند که هیچ شبکه ای نمی تواند بدون گرایش خاصی وجود داشته باشد.

این هم از دومین شعار بزرگ در سراسر جهان که به طرز بسیار هوشمندانه ای طراحی شده است
ممنونم از همراهی شما عزیزان
در ادامه این سری از آموزش ها همراه من باشید