اپل واچ سری ۳ نیمه دوم سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود


یکی از محصولاتی که توانست در بازار ساعت‌ هوشمند به‌خوبی بدرخشد و باعث رشد این بازار شود، اپل واچ است که انتظار می‌رود کمپانی اپل در آینده از نسل سوم آن رونمایی کند.

حال گزارشی منتشر شده است که به زمان عرضه اپل واچ سری ۳ اشاره می‌کند. طبق اطلاعاتی که توسط یک منبع ناشناس منتشر شده است، انتظار می‌رود نسل جدید اپل واچ نیمه دوم سال ۲۰۱۷ روانه بازار شود.

البته در این گزارش به ویژگی‌ها و امکانات جدیدی که به اپل واچ سری ۳ اضافه شده، اشاره‌ای نشده است؛ اما ظاهرا زمان رونمایی از این محصول پاییز است. با در نظر گرفتن اطلاعات قبلی، می‌دانیم که سری سوم اپل واچ دارای سخت‌افزار بهتر و همچنین عمر باتری بیشتری خواهد بود.

سری دوم اپل واچ به همراه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در رویداد سپتامبر سال گذشته میلادی رونمایی شد. با این حساب می‌توان انتظار داشت که سری ۳ اپل واچ نیز همراه با آیفون ۸، آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس رونمایی شود.

با در نظر گرفتن تحلیل‌هایی که در مورد اپل واچ سری ۳ شده است، اضافه شدن ارتباطات LTE را نمی‌توان یک تغییر بزرگ دانست و احتمالا این محصول شباهت زیادی به نسل پیشین خود خواهد داشت. در نهایت به اپل واچ سری ۲ اشاره شده است که گویا ساخت این محصول بعد از عرضه نسل جدید اپل واچ نیز ادامه خواهد داشت.
منبع