با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان و همراهان عزیز رجیران . امیدوارم حال تان خوب باشد . دوستان عزیز امروز شبکه های اجتماعی همانطور که خودتان می دانید نقش بسیار مهمی را در زندگی دارند و هر کدام از این نرم افزارها سرویس های خاصی را ارائه می دهند و هر یک از افراد از خدمات خاص هر کدام از شبکه ها استفاده می کنند و در این بین وب سایت های بسیاری وجود دارد که وب مستران در طول روز وقت بسیاری را صرف انجام کارهای ان می کنند و مدیران وب سایت ها برای این که تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شان افزایش یابد ، باید مطالب خود را در این شبکه های اجتماعی منتشر کنند و به اشتراک بگذارند ، مسلما انجام این همه کار توسط مدیران وب سایت به راحتی انجام نمی شود زیرا مدیران باید مطالب وب سایت خود را هر روز به روز کنند ، فکر کردن به انجام این همه کار مدیران را نا امید می کند و آنها ترجیح می دهند که دست از تبلیغات در شبکه های اجتماعی بردارند و فقط به کارهای وب سایت خود برسند . دوستان اصلا نگران انجام این همه کار نباشید ، امروز در این مطلب برای شما عزیزان افزونه ی قدرتمندی را معرفی می کنم که به راحتی می توانید به کارهای وب سایت خود برسید و مطالب خود را در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر نمایید ، پس شما عزیزان در این آموزش وردپرس همره من باشید .

انتشار مطالب وردپرس با سرویس ifttt

دوستان در اینجا سایتی معروف را برای شما عزیزان معرفی می کنم که سایت IFTTT یک سایت فوق العاده است که توسط آن نرم افزارهای مختلف بهم متصل و مرتبط می شوند ، برای مثال شما دیگر راحت می توانید از این طریق مطالب منتشر شده در وب سایت وردپرسی خود را در فیس بوک و توییتر و شبکه های اجتماعی دیگر منتشر نمایید . دوستان این سرویس مخفف عبارت If This Then That می باشد که به هدف تسریع در انجام کارها و اطلاع رسانی موارد مهم و ضروری به کاربر می باشد و شما می توانید به راحتی با استفاده از این سرویس حساب های کاربری خود را در شبکه های مختلف بررسی نمایید و کارهایی را که برای شما مشکل و زمان بر می باشد را بر عهده این سرویس قرار دهید ، که در ادامه بعضی از قابلیت های این سرویس را برای شما عزیزان بیان می کنم ، پس همراه من باشید :

مورد اول : منتشر کردن مطالب وب سایت در توییتر
دوستان عزیز شما پس از این که مطالبی را در وب سایت وردپرس خود نوشته اید بلافاصله بعد در توییتر شما درج می شود و برای انجام این کار بر روی لینک منتشر شدن مطالب در توییتر کلیک نمایید .

مورد دوم : منتشر شدن مطالب وب سایت وردپرس در صفحه فیس بوک
شما با آپدیت کردن مطالب وب سایت خود ، لینک مطالب جدید بر روی صفحه شما در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر می شود و برای انجام این کار بر روی لینک منتشر شدن مطالب در فیس بوک کلیک نمایید .

مورد سوم : ارسال کردن تصاویر اینستاگرام به وردپرس
دوستان عزیز با استفاده از این ویژگی تصاویر دلخواه شما در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام ، به لیست مطالب مورد انتظار برای تایید قرار می گیرند . و برای انجام این کار می توانید بر روی لینک ارسال کردن تصاویر اینستاگرام به وردپرس کلیک نمایید .

مورد چهارم : منتشر شدن مطالب وردپرس در شبکه اجتماعی گوگل پلاس
دوستان با استفاده از این دستور شما می توانید مطالبی را که در وردپرس منتشر می کنید در گوگل پلاس مشاهده کنید و لازم به زحمتی نیست فقط شما بر روی لینک منتشر شدن مطالب وردپرس در شبکه اجتماعی گوگل پلاس کلیک نمایید .

مورد پنجم : منتشر شدن مطالب وردپرس از طریق فید RSS یک سایت دیگر در وردپرس
این دستور مطالب سایت های دیگر را از طریق Rss دریافت می کند و آن ها را به عنوان مطلب جدید در سایت وردپرس شما ارسال می کند و برای انجام این کار برو روی لینک منتشر شدن مطالب وردپرس از طریق فید RSS یک سایت دیگر در وردپرس کلیک نمایید .

مورد ششم : بایگانی کردن مطالب وب سایت وردپرس در Evernote
شما با استفاده از این دستور می توانید مطالب منتشر شده در وب سایت خود را در Evernote ذخیره کنید و همچنین می توانید از آنها استفاده کنید برای انجام این کار بر روی لینک ذخیره کردن مطالب وردپرس در Evernote کلیک نمایید .

مورد هفتم : منتشر کردن مطالب وردپرس روی tweeter با تصاویر
دوستان عزیز شما می توانید با استفاده از این دستور مطالب وب سایت وردپرسی خود را دریافت نمایید و آن ها را با استفاده از تصویر شاخص شان روی صفحه tweeter قرار دهید برای انجام این کار بر روی لینک منتشر کردن مطالب وردپرس روی tweeter با تصاویر کلیک نمایید .

مورد هشتم : آپدیت خودکار LinkedIn هنگام آپدیت نمودن وردپرس
دوستا عزیز با استفاده از این دستور وقتی شما یک مطلب را در وردپرس منتشر کردید ، پروفایل شما در لینکدین به صورت خودکار آپدیت می شود و برای دسترسی به تنظیمات و انجام این کار باید به لینک آپدیت خودکار LinkedIn هنگام آپدیت نمودن وردپرس مراجعه نمایید

مورد نهم : منتشر کردن مطالب از فیدخوان Feedly در وردپرس
توسط این دستور هنگام انتخاب یک مطلب در سایت feedly به عنوان Saved For Later ،ایم مطالب وردپرس به صورت خودکار منتشر می شوند که برای انجام این دستور می توانید به لینک منتشر کردن مطالب از فیدخوان Feedly در وردپرس مراجعه نمایید .

مورد دهم : منتشر کردن خودکار موسیقی های سایت SoundCloud به عنوان مطلب در وب سایت وردپرس
شما دوستان عزیز می توانید با استفاده از این دستور موسیقی های سایت SoundCloud را دریافت نمایید و به عنوان مطالب جدید در وب سایت وردپرسی خود منتشر نمایید و این دستور از کد کوتاه سایت SoundCloud برای ارسال موسیقی استفاده کنید ، برای انجام این کار می توانید به لینک منتشر کردن موسیقی های سایت SoundCloud به عنوان مطلب در وب سایت وردپرس مراجعه کنید .

مورد یازدهم : منتشر کردن مطالب جدید وردپرس در وب سایت Reddit
شما با استفاده از این دستور می توانید مطالب وب سایت وردپرس خود به صورت خودکار در سایت Reddit منتشر نمایید ، شما دوستان برای دسترسی به این دستور باید به لینک منتشر کردن مطالب جدید وردپرس در وب سایت Reddit مراجعه نمایید و از این دستور برای منتشر کردن مطالب وب سایت خود استفاده نمایید .

مورد دوازدهم : پشتیبانی از مطالب جدید وردپرس در سایت Google Drive
دوستان عزیز با استفاده زا این دستور می توانید از مطالب جدید وب سایت شما در سایت Google Drive پشتیبانی ( بک آپ ) می گیرد و در زمانی که شما نیاز دارید از ان ها استفاده می کنید ، شما می توانید برای دسترسی به این تنظیمات به لینک پشتیبانی از مطالب جدید وردپرس در سایت Google Drive مراجعه نمایید .

دوستان عزیز امیدوارم خسته نشده باشید و مطالب بالا مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد و شما بتوانید با استفاده از لینک های فوق و سرویس های بالا بتوانید مطالب وردپرسی خود را در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر کنید و کار شما راحت تر شود !!! خب دوستان عزیز این آموزش وردپرس به پایان رسید ، از این که با این مطلب همراه ما بودید سپاسگزاریم .

با آموزش های بعدی وردپرس همراه ما باشید