با سلا م   خدمت کاربران  عزیز و محترم رجیران امیدوارم که روز خوبی داشته باشید و مطلب امروز برایتان مفید واقع گردد.

افزونه چت آنلاین پشتیبانی Screets Live Chat برای وردپرس یک افزونه برای اضافه کردن قابلیت گفتگوی آنلاین جهت پشتیبانی و مشاوره با مشتریان به سایت می باشد . افزونه چت آنلاین Screets Live Chat یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد با سرعت عالی و بون اتصال به سرور خاصی یعنی کل کار روی سایت شما صورت خواهد پذیرفت . اگر دنبال افزونه چت آنلاین برای وردپرس هستید که قابلیت پشتیبانی آنلاین روی وردپرس خود راه اندازی کنید
اکثرا سایت های بزرگ برای پشتیبانی و گفت و گوی زنده با کاربران خود از این نوع افزونه چت انلاین استفاده می کنند که سبب ایجاد یک باکس در گوشه ای از سایت میشه تا کاربران و مشتریان سایت بتونن با مدیر یا مشاور سایت به صورت زنده ارتبا بر قرار کرده و سوالات و درخواست های لازم رو مطرح کنن و بلافاصله پاسخ خود را دریافت کنند.

افزونه چت آنلاین وردپرس Screets Live Chat چگونه کار می کند ؟

شاید شما هم با افزونه های مشابه در این زمینه کار کرده باشید اکثر افزونه هایی که برا این زمینه وجود داره به سرور خاصی وصل میشن تا عملیات گفت و گوی آنلاین صورت بگیره . اما این افزونه که معرفی می کنیم به هیچ حای دیگه ای وصل نیست فقط کافیه افزونه رو نصب کنید و تنظیمات لازم رو انجام بدید ( البته منظور از تنظیمات چیز خاصی نیست مثلا به دلخواه خود رنگبندی کنید یا اصطلاحات رو به دلخواه خود تغییر بدید ) در این صورت باکس گفت و گوی انلاین وردپرس برای شما فعال میشه که کاربران سایت شما می تونن اقدام به برقراری چت آنلاین با مدیر سایت کنن. در نهایت در بخش مدیریت سایت بخشی وجود داره برای مشاهده درخواست های ارسالی که می توان به راحتی به درخواست ها پاسخ دارد. همچنین می توان در یک زمان مستقیم با چندین نفر ارتباط بر قرار کرد.

افزونه وردپرس Screets Live Chat گفتگوی آنلاین کاملا فارسی سازی شده و همه اصطلاحات ترجمه شده کاملا مفهومی می باشد که کار با افزونه رو براتون راحت تر می کنه.

برخی ویژگی های لایو چت وردپرس

قابلیت فعال کردن برای نمایش فقط در صفحه اصلی سایت یا کل صفحات
قابلیت غیر فعال کردن برای دستگاه موبایل
قابلیت تنظیم تعداد افرادی که می توانند همزمان درخواست ارسال کنند
قابلیت تنظیم پاسخگوی درخوسات های چت آنلاین
بخش طرح بندی برای تنظیمات رنگ و سفارشی سازی به دلخواه شما
قابلیت تعریف ایمیل برای زمانی که پشتیبانی آفلاین می باشد که پیام ها به ایمیل ارسال می شود.
بخش سفارشی سازی برای تنظیمات موقعیت باکس چت / رنگ بندی و ….
بخش ترجمه پیام ها برای تغییر لغت ها به دلخواه خود