کی از قابلیت های وردپرس،امکان برقراری پیوند با سایر سرویس های تحت وبه.به عنوان مثال ما در وردپرس برای انواع شبکه های اجتماعی ، جست وجو گر های معروف و سایت های موردنیازمون دسترسی ایجاد می کنیم.یکی از این ابزار های مهم که امروزه مخاصبای زیادی رو به خودش جذب کرده اینستاگرامه Instagram .سرویسی برای به اشتراک گذاری عکس و ویدیو هاتون.می تونید وردپرستون رو با اینستاگرام پیوند بدید و مطابق با سلیقتون عکس های اینستاگرامی خودتون یا سایتتون رو در سایتتون منتشر کنید.در این مقاله برای ایجاد این ابزار در سایت ،افزونه های آزموده شده ای رو معرفی می کنیم.
افزونه وردپرس:افزونه های کاربردی اینستاگرام برای وردپرس

نهایتا بعد از نصب افزونه ها،می تونید اسنستاگرام رو به عنوان یه ویجت جداگانه در سایدبارتون داشته باشید.مهم ترین مزیت این افزونه ها ایه که شما با درج گزیده ای از عکساتون می تونید کاربران رو به بازدید از صفحات اجتماعیتون مثل اینستاگرام دعوت کنید.
افزونه Instagram Slider Widget

افزونه ای برای نمایش کاملا ریسپانسیو عکس های اینستاگرامی و پستای مربوط به اون.کار با افزونه سادست و تنها با تعیین یک نام کاربری می تونید از اون استفاده کنید.

افزونه WP Instagram Widget

با این افزونه می تونید آخرین عکس های اینستاگرامی رو منتشر کنید و ضمنا تعیین کنید که چه تعداد از عکس ها نمایش داده شن.این افزونه همانند افزونه ی قبلی به کلید API نیاز نداره.

افزونه WP Instagram Images Widget

این افزونه یک ویجت و یک شورت کد رو همزمان ایجاد می کنه.این افزونه بسیار سبکه و شیوه های نمایشش رو میتونید به دلخواه تعیین کنید.مثلا سایز عکس ها،تعداد عکس های که البته حداکثر اون ۵ عدده،شیوه ی نمایش عکس ها(این که در یه تب جدید باز شن یا نه) و توضیحاتی در باره هرعکس.

افزونه Enjoy Instagram

افزونه ای پیشرفته تر نسبت به سایرین که امکان نمایش عکس هارو به صورت نت یا شبکه می ده.با این افزونه می تونید تا ۲۰ عکس رو در کنار هم نمایش بدید و افراد رو به بازدید از اینستاگرام سایتتون تشویق کنید.

نکته ای که وجود داره نیاز این افزونه به کلید API هست.بنابراین باید برای نصب افزونه به Instagram Client Setup  نیاز دارید.

افزونه Simple Instagram

افزونه بعدی هم به عنوان ویجته و هم شورت کدی رو در گالری می سازه.آپشن های متفاوتی داره و امکان نمایش متنوع عکس هارو در دو حالت Grid یا Net برای کاربران رو داره و می تونید آخرین پست هارو در معرض دید قرار بدید.

نکته:افزونه نیاز به کلید API داره.