یکی از روش های فوق العاده جدید و کارآمد در حفظ مشتریان ارسال پیام تبریک به آن ها هنگام تولد و یا مناسبت های دیگر است.که البته به هنگام تولد بسیار جذاب تر میشود.پس باید از مشتریان بخواهیم تا هنگام وارد کردن اطلاعات تاریخ تولد خود را نیز وارد کنند و در هنگام تولد آن ها یک ایمیل حاوی تبریک از طرف فروشگاه برای آنان ارسال نمائیم.

در این پست از سری پست های معرفی افزونه کاربردی فروشگاه ساز ووکامرس قصد دارم افزونه ای برای یادآوری تاریخ تولد مشتریان فروشگاه ووکامرس به شما عزیزان معرفی نمایم.این افزونه هنگامی که مشتریان اطلاعات خود را وارد میکنند در صورتی که تاریخ تولد خود را وارد کنند هنگامی که با توجه به تاریخ به آن روز برسیم یک ایمیل تبریک برای آن ها ارسال میکنند.

نحوه کار به این ترتیب است که این افزونه پس از نصب و راه اندازی یک پنل کاربری در قسمت ایمیل های فروشگاه میسازد که شما با استفاده از آن یک ایمیل ساخته و در ماه تولد و یا روز تولد به انتخاب شما برای مشتریان فرستاده میشود.نصب و راه اندازی این افزونه بسیار ساده و قابل درک است.

برخی از ویژگی های افزونه به شرح زیر است:

  • قابلیت ساخت ایمیل سفارشی
  • قابلیت افزودن یک جایگاه برای ثبت تاریخ تولد مشتری
  • قابلیت ارسال ایمیل ها در ماه یا روز تولد
  • همگام با ووکامرس ۲٫۱ و بالاتر
  • و قابلیت های بسیار دیگر…

برای دانلود این افزونه به لینک زیر مراجعه نمائید:
دانلود افزونه WooCommerce Birthday Reminder

حال پس از دانلود افزونه با توجه به آموزش نصب افزونه آن را نصب نمائید.

این قسمت از سری قسمت های معرفی افزونه های کاربردی افزونه فروشگاه ساز ووکامرس هم به پایان رسید
شما عزیزان میتوانید در صورت داشتن سوالی از نحوه نصب و پیکربندی این افزونه و یا در صورت بروز مشکلی در حین نصب و استفاده از این افزونه آن را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید
از همراهی شما عزیزان سپاس گزارم
موفق و پیروز باشید