کاربران عزیز سلام ،دوستان؛حالتون چطوره ؟؟ خوبین؟ وقتتون بخیر وشادی.. امیدوارم که سالم باشید و با اموزشهای ماهمراه بمانید. امروز درمورد ووکامرس میخواهیم کمی بیاموزیم درمورد  اسلایدر محصولات در ووکامرس با Woocommerce Products Slider که شنیدید ؟ اگر نشنیدید لطفا باماهمراه بمانید..

هر طور که حساب کنیم محصولات در فروشگاه اینترنتی نقش اساسی را بازی می کنند. در واقع سایر موارد دست به دست هم می دهند تا محصولات را در فروشگاه اینترنتی به فروش برسانیم. پس باید بیش از هر چیزی توجهمان را به سمت محصولاتمان جلب کنیم. حال این محصولات مجازی باشند یا واقعی!
همانطور که قبلا هم گفتیم یکی از روش های بهتر نشان دادن فروشگاه و برتر بودن ایجاد دسترسی های آسان در فروشگاه اینترنتی است. یعنی باید کاری کنیم مشتریان به راحتی بتوانند با فروشگاه ارتباط برقرار کرده و به محصولات و امکانات آن دسترسی کامل داشته باشند در غیر اینصورت نباید توقعی از فروش محصولات و پیشرفت فروشگاه داشته باشید.
موارد بسیار زیادی را برای ایجاد دسترسی های آسان و راحت برشمردیم که یکی از آن ها نمایش محصولات به صورت اسلایدر بوده است که به انواع مختلف می توان این کار را انجام داد.

در آموزش ووکامرس امروز قصد داریم با افزونه ی قدرتمند دیگری که محصولات فروشگاه اینترنتی را به صورت اسلایدر به نمایش می گذارد و امکانات زیادی دارد آشنا شویم. اگر موافق هستید ما را تا انتهای این آموزش همراهی کنید!

این اسلایدر بسیار قدرتمند است و به شما این امکان را می دهد تا به شکل های مختلف محصولات خود را در فروشگاه نمایش دهید. برای نصب این افزونه به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب و سپس آن را فعال می کنیم. پس از فعال سازی گزینه ی WCPS در وردپرس ظاهر می شود.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنیم می توانید تنظیمات اسلایدر را انجام دهید و سپس اسلایدرهای مورد نظر خود را ایجاد کنید.
Settings

در اینجا شما می توانید گزینه ی نمایش محصولات به صورت اسلایدر را فعال کنید.
New WCPS

بر روی گزینه ی New WCPS که کلیک کنیم، تب هایی مشاهده می شوند که برای ساخت نوع اسلایدر به ما کمک می کنند. با هم به بررسی تب ها می پردازیم تا یک اسلایدر از محصولاتمان ایجاد کنیم.
options

در این تب شما می توانید تنظیمات مربوط به نحوه ی نمایش اسلایدر را تعیین کنید و همچنین مشخص کنید چند محصول و در چند ستون نمایش داده شود.
Style

در تب استایل می توانید مدل اسلایدر را مشخص کنید و اینکه بک گراند آن به چه شکلی باشد را تعیین کنید.
Content

این بخش مختص محتوای اسلایدر می باشد که به آن می پردازیم. همانطور که مشاهده می شود فهرست هایی کشویی در انتهای این صفحه با رنگ آبی مشاهده می شوند که هر کدام عملیات خاصی را انجام می دهند. شما می توانید این کشوها را باز کنید و تنظیمات مربوط به هر کدام را انجام دهید.
حتما بخوانید  برچسب انرژی برای محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce EU Energy Label

به عنوان نمونه یکی از کشوها را که باز کردیم در مورد تصاویر شاخص هر محصول تنظیماتی را مشخص کرده که می توان آن را تعیین کرد.

نکته!!! تمامی این قسمت ها به صورت درگ و دراپ قایل جابه جایی هستند و همچنین تنظیمات آن کاملا مشخص است.
Shortcode

در این بخش هم می توانید شورت کد مربوط به اسلایدر را دریافت کرده و در برگه ها قرار دهید. همچنین اگر می خواهید در جایی از قالب آن را جایگذاری کنید می توانید از کد کوتاه پی اچ پی استفاده کنید.

با نگه داشتن ماوس روی هر یک می توانید توضیحات محصول را مشاهده کنید. مدل های مختلفی دارد که می توانید هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید. فقط کافیست تنظیمات را تغییر دهید.
جمع بندی!

چنانچه می خواهید محصولات فروشگاه اینترنتی خود را به طور جذابی برای مشتریان به نمایش بگذارید می توانید از افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم استفاده کنید و اسلایدرهای زیبایی بسازید.