ُسلام کاربران عزیز و محترم . امیدوارم که روزخوبی را در پیشرو داشته باشید . همانطورکه میدانید مدیران فروشگاه ها همواره در تلاش هستند که نظر مشتریان خود را جلب نمایند و تا از این طریق بتوانند فروش خود را بالا ببرند ، یکی از روش هایی که شما می توانید در فروشگاه ووکامرس خود استفاده کنید ، پیشنهاد قیمت از سوی مشتریان می باشد ، که شما از نظر شما این حرف غیر معقول باشد ولی با ادامه آموزش ووکامرس ، انتخاب قیمت توسط مشتریان با ما همراه باشید تا ببینید که چندان پیشنهاد غیر منطقی نیست .
آموزش پیشنهاد قیمت توسط مشتریان ووکامرس

دوستان عزیز اگر شما فروشگاهی داشته باشید همواره سعی دارید که فروش خود را روز به روز افزایش دهید و روش های مختلفی را برای این کار انجام می دهید ولی امروز می خواهیم به شما پیشنهاد دهیم که حق انتخاب قیمت به مشتریان خود بدهید ، البته برای بعضی از اجناس فروشگاه تان !!!! بدین صورت برای فایل های دانلودی و یا اجناسی که قیمت پایینی دارند به مشتریان این حق انتخاب را دهید که خودشان قیمت مورد نظر را وارد و پرداخت کنند و مسلما انها جذب فروشگاه شما می شوند و به افراد بسیاری پیشنهاد می دهند که از شما خرید کنند .

برای انجام این کار افزونه ای وجود دارد که شما می توانید افزونه ووکامرس مورد نظر را از لینک زیر دانلود کنید و ان را در پنل مدیریتی فروشگاه خود نصب نمایید ، به لینک زیر مراجعه کنید :
دانلود افزونه YITH WooCommerce Name Your Price

حال فایل افزونه را که دانلود کردین در وب سایت خود نصب نمایید و فعال سازید تا بتوانید قابلیت پیشنهاد قیمت را از سوی مشتریان خود فعال نمایید و با استفاده از فیلدی که در اختیار آنها قرار می دهد ، می توانند قیمت مورد نظر خود را وارد کنند . پس از فعال سازی شما می توانید از منوی yith plugins گزینه ی Name Your Price را انتخاب نمایید و به صفحه ی تنظیمات افزونه بروید که این افزونه شامل دو نسخه ی رایگان و پرمیوم است و در اینجا ما هم مثل همیشه به بررسی تنظیمات نسخه ی رایگان ان می پردازیم .

در تب General settings گزینه ی Name Your price button text را مشاهده می کنید که در این کادر باید متنی را برای دکمه مشخص کنید و در اینجا بنویسید و فعال سازید و سپس تغییری را که ایجاد کردین ذخیره نمایید و به بخش محصولات بروید و ویرایش یکی از محصولات را انتخاب نمایید و به پایین صفحه ی آن مراجعه کنید و در بخش اطلاعات تکمیلی مربوط به محصولات شما می توانید گزینه ی name your price را ببینید که با تیک زدن این گزینه ، قابلیت را برای محصول خود فعال می سازید ، پس شما می توانید به صفحه ی ویرایش هر یک از محصولات خود مراجعه نمایید و این امکان را برای انها فعال سازید .

وقتی شما گزینه ی name your price را فعال کردین ، دیگر گزینه ی مربوط به تنظیمات قیمت برای محصول مورد نظر غیر فعال می شود و این امکان برای مشتریان ایجاد می شود که انها قیمت پیشنهادی خود را وارد نمایند و سپس تغییرات را ذخیره نمایید و به صفحه ی محصول بروید تا بتوانید نتیجه ای را که حاصل شده است را مشاهده نمایید .

خب دوستان عزیز این هم یک مورد از افزونه هایی که در زمینه ووکامرس بود و برای شما معرفی کردیم و شما بر اساس نظر و سلیقه ی شخصی خود می توانی در وب سایت خود استفاده نمایید. از همراهی شما هم تا انتهای این اموزش ووکامرس کمال تشکر را دارم با معرفی قالب های وردپرس با ما همراه باشید .