وب مسترانی های گرامی سلام حالتون چطوره ؟؟ شادو سلامت هستید که اموزشی دیگر در زمینه تغییر wp-content بدون نیاز به افزونه  را با هم داشته باشیم.در ادامه آموزش های وردپرس در این نوشته با شما همراه هستم با اموزش تغییر wp-content بدون نیاز به افزونه.یعنی یک آموزش هک کاربری وردپرس دیگر برای شما که میتواند بسیار خوب و حرفه ای و کاربردی باشد.پس در ادامه با من همراه باشید تا آن را به صورت کامل بررسی و تحلیل کنیم و به صورت کامل یاد بگیریم.
آموزش تغییر wp-content بدون نیاز به افزونه

دوستان در وب سایت های وردپرسی در صورتی که تا به حال به هاست مراجعه کرده باشید و موارد و فایل های داخل آن را ببینید میبیتید که یک فولدر با نام wp-content وجود دارد که در آن تمامی موارد مهم وب سایت وردپرسی شما قرار گرفته است.یعنی تمامی فایل های قالب و افزونه هایی که در وب سایت خود نصب کرده اید و همچنین تمامی فایل هایی که آپلود کرده اید و… در این فولدر حساس شما تمامی مواردی که در وب سایت خود قرار دادید را دارید و نیاز است که از آن به خوبی مراقبت کنید.اما چطور میتوان از ان به خوبی مراقبت کرد؟ روش کار بسیار ساده است و شما باید ان را تغییر نام دهید تا مشکلی برای این فولدر ایجاد نشود.

دوستان برای تغییر نام دادن این فولدر در وب سایت وردپرسی خود باید چند خطی کد بنویسید و از این کد ها استفاده کنید.برای این منظور شما میتوانید وارد فایل wp-config شوید و کد های زیر را تغییر نام دهید تا فولدر گفته شده مخفی شود و کسی نتواند به سادگی به ان دسترسی داشته باشد.کد های گفته شده به صورت زیر است.
۱
۲
۳
۴
۵

define(‘WP_CONTENT_FOLDERNAME’, ‘نام جدید’);
define(‘WP_CONTENT_DIR’, ABSPATH . WP_CONTENT_FOLDERNAME );
define(‘WP_CONTENT_URL’, ‘آدرس سایت’.WP_CONTENT_FOLDERNAME);
define(‘WP_PLUGIN_DIR’, WP_CONTENT_DIR . ‘/plugins’ );
define(‘WP_PLUGIN_URL’, WP_CONTENT_URL.’/plugins’);

توجه کنید قبل از کد فوق این کد زیر را قرار دهید:
۱

require_once(ABSPATH . ‘wp-settings.php’);

خب دوستان به انتهای این اموزش رسیدیم.
ممنونم از توجه شما عزیزان