با عرض سلام و روز بخیر خدمت شماکاربرای عزیز ومحترم ، در این قسمت به ایجاد یک Post جدید در سایت WordPress میپردازیم. ساده ترین کاری که با نرم افزار WordPress انجام می شود، ایجاد پست و وارد کردن مطالب جدید در سایت، را به شما آموزش خواهیم داد. ابتدا به ناحیه ی کاربری admin (پنل مدیریت) سایت وارد شده، سپس لیست Posts را از ستون سمت چپ صفحه باز کنید و گزینه ی Add New را انتخاب نمایید.

در این صفحه ابزار ویرایشگر پست (WordPress posts) را مشاهده می کنید. این صفحه از بخش های متعددی تشکیل شده است:

۱٫ Post Title –عنوان پست ها و مطالب خود را بایستی در این فیلد وارد کنید. مقداری که داخل این فیلد درج می کنید، در بالای محتویات صفحه (بر روی پوسته ی سایت) نمایش داده می شود.

۲٫ Page Content –می توانید با استفاده از ویرایشگر WordPress WYSIWYG، محتویات پست خود را وارد کنید. همان طور که مشاهده می کنید این صفحه خود از دو زبانه (تب) تشکیل شده –Visual (جایی که با استفاده از ویرایشگر، متن و نوشته های خود را قالب بندی یا فرت دهی می کنید) و Text ( جایی که کد HTML را مستقیم در آن وارد می کنید).

پس از وارد کردن محتویات اولین پست خود، می بایست آن را منتشر (Publish) نمایید. با فشردن دکمه ی Publish، پست شما در وب سایت قرار می گیرد.

حال اگر به صفحه ی اصلی سایت خود مراجعه کنید، می توانید مطالب جدیدی که در آن Publish کرده اید را مشاهده نمایید.