با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان و همراهان
دوستان عزیز اگر شما دقت کرده باشید که در هنگامی فایلی را از وب سایتی دانلود می کنید ، در بعضی مواقع تعداد دانلود فایل را نشان می دهد ، که برای نشان دادن آمار دانلود برنامه و نرم افزاری از افزونه وردپرس استفاده می کنند و با استفاده از این آمار شما دوستان هم در هنگام دانلود برنامه می توانید با دقت بهتر عمل نمایید . خب شما مدیران وب سایت ها هم اگر می خواهید در کنار فایل های دانلود وب سایت خود تعداد دانلود را درج نمایید ، می توانید از افزونه ای که امروز برای شما اموزش می دهم ، استفاده کنید ، پس عزیزان همراه من باشید .

دوستان افزونه های بسیاری برای نمایش تعداد دانلود فایل در مخزن وردپرس وجود دارد که هر کدام مزیت هایی دارد و در این بین معایبی را هم دارند ، که در بین این افزونه ها ، من برای شما یکی از بهترین انها را معرفی می کنم و بعضی از افزونه هایی وجود دارند که فقط تعداد دانلود فایل را به مدیر وب سایت نشان می دهند و در انتخاب این افزونه ها باید دقت نمایید که با وردپرس شما هماهنگی داشته باشد .

شما برای دریافت افزونه و نصب ان در وب سایت وردپرس خود می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و فایل افزونه را دانلود نمایید :
دانلود افزونه Electric Studio Download Counter

خب دوستان عزیز شما فایل افزونه را دریافت نمودید و مانند دفعه های قبل افزونه در بخش افزونه ها اضافه نمایید و فعال سازید تا به تنظیمات افزونه دسترسی پیدا کنید . این افزونه یک افزونه حرفه ای و اختصاصی برای نمایش تعدا دفعات دانلود فایل می باشد و مدیران وب سایت ها می توانند با قرار دادن کدهای کوتاه و یا همچنین با استفاده از تگ در قالب های وردپرس آمار دانلود را به کاربران نشان دهند .

شما پس از فعال سازی افزونه به Download Counter که در پنل مدیریتی وب سایت می باشد ، بروید که در تنظیمات این افزونه می توانید آمار بازدید را به صورت هفتگی ، ماهانه نشان دهید و حتی شما می توانید در این بین ده فایل برگزیده را در این صفحه نشان بدهید ، در ادامه برای فعال سازی آمار دانلود فایل باید به بخش تنظیمات ( Options ) افزونه بروید و سپس باید شما در اینجا فرمت فایل هایی را که می خواهید آمار دانلود انها را شمارش کنید را مشخص نمایید ، شما می توانید هر فرمتی را مشخص کنید و محدودیتی وجود ندارد ، و از این ببعد هر فایلی را که شما در این قسمت مشخص کرده اید ، توسط کاربران وب سایت شما دانلود شد به صورت خودکار به لیست افزونه اضافه می شود و تعدا آمار دانلود را ذخیره می کند .

حال برای استفاده از این افزونه و نمایش آمار دانلود به کاربران وب سایت باید از تگ php و کدهای کوتاه استفاده نمایید که شما دوستان با استفاده از کد کوتاهی که در زیر مشاهده می کنید می توانید تعداد دانلود را در مطالب خود نشان دهید .

۱
[downloadcount link="48.pdf"]

حال شما دوستان عزیز باید به جای عبارت ۴۸.pdf باید نام فایل و همچنین فرمت آن را مشخص نمایید و همچنین برای نمایش تعداد دانلود فایل در قالب ، از تابع زیر استفاده باید کرد :

۱
<?php echo $esdc->get_count("48.pdf"); ?>

خب دوستان در این جا هم باید نام فایل و فرمت آن را مشخص نمایید ، دوستان عزیز این هم از تمامی نکاتی که باید در این زمینه شما عزیزان می دانستید ، در آموزش های وردپرس همراه من باشید و با تشکر از همراهی شما عزیزان تا انتهای این آموزش وردپرس .