سلام کاربران گرامی ، امیدوارم که روز خوبی را تا به اینجا سپری کرده باشید. مطلب امروز ما در مورد مدیریت سایت  با موبایل یا تبلت می باشد که امیدوارم مفید واقع گردد.شاید برای شما هم پیش آمده که بخواهید برای یکبار هم که شده سایت خود را با برنامه ای در تبلت یا موبایل خود مدیریت کنید اما هیچ برنامه ای برای این کار پیدا نکرده اید.توسعه دهنده های ورد پرس هم برای این کار برنامه ای ساخته اند که با کمترین زمان ممکن سایت خود را مدیریت کنید.اسم این برنامه wordpress هست که می توانید از کافه بازار یا App Store دانلود کنید.اگر کار با این نرم افزار را بلد نیستید در ادامه با اموزش این برنامه با ما همراه باشید.نرم افزار به زبان انگلیسی هست که در اپدیت های آینده زبان های دیگر به این برنامه اضافه می شود.

۱-کانفیگ کردن سایت بر روی برنامه:

image

در ابتدا هنگام ورود به برنامه با این صحنه مواجه می شوید که برای اتصال به سایت باید روی گزینه ad self-hosted site کلیک کنید و مشاهده خواهید کر که یک سطر دیگر به سطر ها اضافه می شود.

۲-پر کردن اطلاعات سایت:

image

در username باید نام کاربری که در صفحه ورود به سایت می زنید را وارد کنید

در password رمزی که  در صفحه ورود به سایت می زنید را وارد کنید

در URL آدرس سایت رو به صورت yoursite.com وارد کنید

۳-کار با برنامه:

image

 

در ابتدا با چنین صفحه ای روبرو خواهید شد که در ان می توانید آمار سایت خود را ببینید ، مطلب جدید بفرستید ،برگه ها را مدیریت کنید و … اما برای مدیریت کامل سایت باید افزونه jet pack رو نصب کنید و از مدیریت کامل روی دستگاه خود لذت ببرید

موفق باشید..