با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
دوستان عزیز با یکی دیگر از آموزش های وردپرس همراه شما هستم که در این اموزش می خواهم چندین چالش درواقع سوال بیان کنم و راه حل های ان ها را هم برای شما بیان نمایم ، پس شما دوستان عزیز همراه من باشید ، شاید سوالات زیر سوال های شما دوستان باشد .

سوال اول : خب دوستان عزیز  سوال و چالش اولی این است اگر شما زمینه های دلخواه ، تصویر شاخص ، دسته بندی ها و نظرات را در بخش افزودن نوشته های پنل مدیریتی خود مشاهده نکنید چه باید انجام بدهید ؟
دوستان عزیز در بخش نوشته های تازه ، بر روی تنظیمات صفحه کلیک نمایید و سپس شما می توانید بخش هایی را که می خواهید در بخش نوشته های شما نشان داده شود را تیک بزنید که در این صورت فعال می شوند .

سوال دوم : دوستان عزیز شاید شما به این مساله برخورده باشید که ادیتور وردپرس شما خیلی بزرگ و یا کوچیک شده باشد و بپرسید که باید چه کاری را انجام دهید ؟
دوستان عزیز شما می توانید به گوشه ی پایین سمت راست بروید و از آن قسمت برای تغییر ارتفاع ویرایشگر متن خود استفاده کنید و هر میزان خواستید بزرگ یا کوچک نمایید .

سوال سوم : دوستان عزیز شاید شما بخواهید که در بخش دسته های نوشته ها ، دسته بندی با عنوان دسته بندی نشده را حذف نمایید و نمی دانید باید چه کار انجام دهید ؟
دوستان عزیز شما ابتدا به تنظیمات و سپس در بخش نوشتن و دسته پیش فرض نوشته را تغییر دهید و در نهایت در قسمت دسته ها ، دسته بندی نشده را حذف نمایید .

سوال چهارم : دوستان عزیز شاید شما بخواهید تعدا نوشته های نمایشی در هر برگه وردپرس را تغییر دهید و راه حلی برای آن نمی دانید ؟
دوستان عزیز برای انجام این کار شما باید به بخش تنظیمات و سپس در قسمت خواندن ، این مقدار را تغییر بدهید .

سوال پنجم : دوستان عزیز شاید برای شما پیش آمده باشد که در هنگام نوشتن به این مشکل برخورد کرده باشید که کلید اینتر را می زنید ولی به خط بعدی نمی روید ، حال برای رفع این مشکل برای شما راه حلی دارم ؟
دوستا شما باید در این مواقع از دکمه shift + enter استفاده نمایید .

سوال ششم : دوستان عزیز اگر در قسمت نویسنده مطلب در هنگام نمایش مطلب نام کاربری به جای نام نمایش داده می شود ، باید چه کار انجام داد ؟
شما دوستان عزیز می توانید برای رفع این مشکل از قسمت شناسه در مدیریت وردپرس نمایش عمومی نام را انتخاب نمایید .

سوال هفتم : دوستان عزیز شاید شما بخواهید اسپم ها را در وب سایت وردپرسی خود حذف نمایید ولی راه حلی برای آن نداشته باشید و بپرسید چگونه می توان این کا را انجام داد ؟
دوستان عزیز این کار بسیار ساده است و فقط لازم است که شما در بخش اسپم ها دکمه خالی کردن جفنگ را کلیک نمایید .

سوال هشتم : دوستان عزیز شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا در بعضی از وب سایت به جای فرم تماس با ما در قسمت نظرات بخش تماس با ما را استفاده می کنند و این کار را چگونه انجام می دهند ؟
دوستان عزیز شما می توانید از قسمت ویرایشگر قالب کد نمایش دیدگاه را حذف نمایید ، در این صورت نظرات در برگه ها نشان داده نمی شود .

سوال نهم : دوستان عزیز شاید شما در وب سایت خود با نویسنده هایی روبرو شوید که آن ها را نشناسید و یا نامی نداشته باشند ،مشکل از کجاست ؟
شما دوستان عزیز باید به قسمت تنظیمات همگانی بروید و گزینه “ هر کسی می‌تواند نام‌نویسی کند” را غیر فعال نمایید .

سوال دهم : دوستان عزیز شاید بپرسید که قسمت heading و انتخاب رنگ در ویرایشگر دیداری وردپرس تان امکان ندارد ، باید چه کاری انجام دهید ؟
دوستان عزیز شما باید به قسمت ویرایشگر بروید و این قسمت را فعال نمایید تا در این صورت بخش های دیگر ویرایشگر وردپرس شما فعال می شود .

دوستان عزیز به انتهای این سوالات و چالش های مهم در وب سایت وردپرس رسیدیم
از همراهی شما عزیزان متشکرم