با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز . در ادامه اموزش های وردپرس با مورد مهم دیگری با شما عزیزان همراه هستیم.در این اموزش هم قصد داریم یک مورد جزئی از وردپرس را مورد بررسی قرار دهیم.دوستان در وب سایت های وردپرسی در صورتی که کسی در بخش دیدگاه های وب سایت برای شما یک دیدگاه قرار دهد در بخش دیدگاه ها در پیشخوان وردپرس برای شما مشخص میشود و همانند یک هشدار به شما میگوید که یک دیدگاه جدید دارید اما این مورد اصلا مهم نیست و بسیار خوب است که وجود دارد اما دوستان اگر توجه کرده باشید میبینید که هرگاه دیدگاه جدیدی در یکی از نوشته های وبسایت وردپرسی شما درج شود، بلافاصله ایمیلی با محتوایی مشابه ” نظارت کنید : دیدگاه تازه‌ای در نوشته‌ی x در انتظار بررسی شماست ” برای شما ارسال میشود. شاید این مسئله برای وبلاگ یا وبسایتی که در روز ۵-۶ دیدگاه بیشتر دریافت نمیکند کاملا ایده آل باشد ولی اگر وبسایتی پر بازدید داشته باشید که در هر ساعت تعداد زیادی نظر جدید در آن به ثبت میرسد، این مسئله تا حدی آزار دهنده و حتی مشکل ساز خواهد شد .

 روش حذف هشدار دیدگاه جدید در وردپرس

دوستان این مورد از ان جهت خسته کننده و آزار دهنده است که شما یک ایمیل با باکس ورودی بسیار سنگین از ایمیل های وردپرس خواهید داشت که نمیتوانید تمامی ان ها را مشاهده نمائید.به همین دلیل کمی میتواند آزار دهنده باشد چون وقتی شما هر وقت وارد ایمیل خود میشوید این حجم انبوه ایمیل را مشاهده میکنید و این اصلا جالب نیست.

اما مورد دیگری که بیان شد این بود که مشکل زا است اما به نظر شما چرا باید این مورد در وب سایت مشکل زا باشد؟ مشکل زا بودن ان به این دلیل است که در اکثر هاستینگ ها، سایت شما در هر ساعت مجاز است که تنها تعداد خاصی ایمیل ارسال کند حال به هر آدرس ایمیلی که باشد. زمانی که این تعداد ایمیل مشخص (معمولا ۲۵ یا ۳۰ عدد) به پایان برسد و تعداد ارسالی ها به آخرین حد خود برسد، سایت شما تا اتمام آن ساعت دیگر قادر به ارسال ایمیل نخواهد بود. بر اساس این توضیح احتمالا خود شما به عنوان مدیریت یک وب سایت وردپرسی متوجه شدید که چرا ارسال هشدار دیدگاه جدید در وبسایت هایی با تعداد دیدگاه بالا میتواند منجر به ایجاد مشکل شود.حال دوستان پیرو توضیحات بالا، می آموزیم که چگونه میتوان هشدار دیدگاه جدید را در وردپرس غیر فعال کرد. برای یادگیری این کار با ما همراه شوید.

دوستان برای این کار یک روش بسیار ساده و پیش پا افتاده وجود دارد که شما میتوانید خیلی سریع این کار را صورت دهید.برای این منظور شما باید از منوی تنظیمات وردپرس به زیرمنوی گفت و گو ها مراجعه کنید همانند تصویر زیر و در صفحه ی باز شده بخش برایم نامه بفرستید هرگاه یا E-mail me whenever را پیدا کنید حالا در این بخش هر دو گزینه ی “کسی دیدگاهی نوشته است” و دیدگاهی نیازمند بررسی است را غیر فعال کنید و در نهایت و پس از غیر فعال کردن موارد گفته شده تمامی تنظیمات را ذخیره نمائید

خب دوستان تنها نکته ای که در این قسمت باقی می ماند این است که از این به بعد اگر دیدگاه جدیدی در سایت شما به ثبت برسد، دیگر توسط ایمیل از این مسئله اطلاع پیدا نخواهید کرد پس فراموش نکنید که پس از غیر فعال کردن این گزینه ها، به طور مرتب به سایت خود سر بزنید تا بتوانید در صورت نیاز دیدگاه های جدید را تایید کرده و به آنها پاسخ دهید.

خب این آموزش وردپرس هم در این قسمت به پایان رسید
خیلی از شما منونم که با من همراه بودید