copy-posts-150x1502x

 • سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم;
  مسلما سرعت عمل در نوشتن مطالب و محتوا در سایت می‎تواند فرصت بیشتری را برای شما ایجاد کند تا بتوانید مدت زمان باقی مانده را صرف کار بر روی سایت، اشتراک گذاری مطالب و… کنید.
  در این مقاله میخواهم به معرفی افزونه‌ای ساده، کاربردی و پرطرفدار بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا با یک کلیک ساده یک
  کپی سریع از محتوا تهیه کرده و آن را در هر حالتی که مد نظر شماست قرار دهید، سپس تغییرات کوچکی را در آن اعمال کرده و نوشته خود را منتشر کنید.
  تهیه کپی سریع از محتوا در وردپرس با Post Duplicator

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با نام Post Duplicator با فعالیت کپی سریع از محتوا در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۹۹ را ازآن خود نماید.

 • نصب و تنظیمات افزونه

بعداز نصب و فعال سازی این افزونه منویی با نام Post Duplicator در بخش ابزارک‌ها پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه خواهد شد، روی آن کلیک کرده تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

post-duplicator

همانطور که در تصویر میبینید ابتدا از بخش Post Status نوع نوشته خود را پس از کپی گرفتن مشخص کنید تا در سه حالت پیش‌نویس،
منتشر شده، در حال بررسی ذخیره شود.
از بخش Post Type نیز می‌توانید اگر صرفا پست تایپ خاصی را مدنظر دارید انتخاب کنید تا تنها از آنها کپی نوشته صورت پذیرد.
زمان نوشته را نیز می‌توانید از بخش Post Date بر اساس زمان نوشته اصلی و یا زمان کپی سریع از محتوا انتخاب کنید.

 • ادامه تنظیمات

در بخش Duplicate Title هم می‌توانید یک عنوان انتخاب کرده تا در نوشته کپی شده در کنار نام اصلی نشان داده شود و آن را از نوشته اصلی متمایز کند. همچنین برای اینکه نامک نوشته ی همان پیوند یکتای نوشته کپی شده با نوشته اصلی تفاوت داشته باشد از بخش Duplicate Slug می‌توانید آن را وارد کنید.
و در نهایت در بخش Offset Date می‎توانید زمان نمایش نوشته را بعد از کپی گرفتن تعیین کنید.

 • نوشته ها

حال به بخش نوشته‌ها رفته و میبینید که دکمه‌ای با نام Duplicate نوشته افزوده شده است  با کلیک بر روی ان یک نسخه کپی سریع از محتوا و بنا به تنظیماتی که تعیین کرده‌اید در یکی از حالت‌های پیشنویس، منتشر شده و درحال بررسی ایجاد میشود.

پس از کلیک بر روی این گزینه می‌توانید نوشته خود را که یک کپی از آن ایجاد شده است را انتخاب و ویرایش کنید.

البته لازم به ذکر  میباشد. این افزونه مناسب کسانی است که محتوای یکسانی در سایت خود دارند و تنها لازم است تا تغییرات کوچکی را در نوشته خود ایجاد کنند.
و یا اینکه در درج توضیحات محصولات در سایت می‌تواند مفید باشد، چرا که تنها لازم است تا برخی نام‌ها و ویژگی‌ها را در ان تغییر دهید.

خوب باشین همچنان…