سلام کاربران عزیز با مفهوم بوت استرپ آشنایی دارید؟؟ اگر خیر با اموزش امروزما همراه باشید.
تویتر بوت استرپ یک چارچوب زیبا، بصری و قدرتمند می باشد که برای توسعه ی سریعتر و آسانتر وب استفاده می شود.

آموزش های بوت استرپ به شما کمک خواهد کرد تا ضروریات بوت استرپ را در موضوعات ابتدایی تا پیشرفته ی آن یاد بگیرید، طوری که بتوانید با تلاش کمتر صفحات وب ایجاد کنید.

آموزش ها به بخش هایی تقسیم می شوند که هر بخش شامل چند موضوع مرتبط می باشد و هر موضوع برای درک بهتر دارای توضیحات، مثال های عملی، راه حل های هوشمند و نکات مفید می باشد.

شما با بوت استرپ می توانید زمان و انرژی زیادی را ذخیره کنید. بنابراین این وب سایت را انتخاب کرده و ادامه دهید.

اگر بوت استرپ برای شما کاملا جدید است، پیشنهاد می کنیم که با بخشی آغاز کنید که  Bootstrap Basic را تحت پوشش قرار می دهد و هرروزه با یادگیری کمی مطلب به جلو بروید.

معرفی تویتر بوت استرپمعرفی تویتر بوت استرپ

تویتر بوت استرپ با HTML، CSS و جاوااسکریپت برای مولفه های اینترفیس وب ها و یوزرهای مختلف تجهیز می شود.
تویتر بوت استرپ چیست؟تویتر بوت استرپ چیست؟

تویتر بوت استرپ یک چارچوب قدرتمند برای توسعه ی سریعتر و آسانتر وب می باشد. این برنامه برای مولفه های اینترفیس یک کاربر عادی دارای الگوهای طراحی براساس HTML و CSS می باشد که عبارتند از فن چاپ، فرم ها، دکمه ها، جدول ها، مسیریابی ها، dropdowns ، کیفیت ها، تب ها، Accordion، carousel و بسیاری دیگر به علاوه ی ضمیمه های انتخابی جاوا اسکریپت. بوت استرپ همچنین به شما توانایی ایجاد یک طرح کلی (Layout) واکنش گرا را با تلاش کمتر می دهد.
مزیت های بوت استرپ تویترمزیت های بوت استرپ تویتر

بزرگترین مزیت استفاده از بوت استرپ این است که این برنامه با مجموعه ای رایگان از ابزار برای ایجاد Layout های واکنش دار و تغییرپذیر و همچنین مولفه های متداول اینترفیس همراه است. به علاوه استفاده ازداده های API ، بوت استرپ می تواند بدون نوشتن حتی یک خط از جاوا اسکریپت، مولفه های اینترفیس پیشرفته ای ایجاد کند مانند Scroll spy و Typea heads. در اینجا مزیت های بیشتری از تویتر بوت استرپ را مشاهده می کنید
ذخیره ی زمان

شما میتوانید با استفاده از الگوها و گروهها ی از پیش تعریف شده ی بوت استرپ زمان زیادی را ذخیره کرده و روی توسعه ی دیگر کارها تمرکز کنید.
ویژگی های پاسخگو

با استفاده از بوت استرپ می توانید به آسانی طرح های پاسخگو ایجاد کنید. ویژگی های پاسخگوی بوت استرپ صفحات وب شما را دارای این قابلیت می کنند تا در دستگاه های مختلف و با وضوح صفحه نمایش متفاوت و بدون تغییر در نشانه گذاری ظاهر شوند.
طراحی منسجم

همه ی مولفه های بوت استرپ الگوها و استایل های یکسان را از طریق یک کتابخانه ی مرکزی به اشتراک می گذارد، طوری که طرح ها و Layout های صفحات وب شما طی پیشروی منسجم هستند.
استفاده ی آسان

استفاده از بوت استرپ بسیار آسان میباشد. هرکسی با دانشی درحد HTML و CSS پایه می تواند کار با تویتر بوت استرپ را آغاز کند.
سازگار با مرورگرها

تویتر بوت استرپ با مرورگرهای مدرن ایجاد میشود و باهمه ی مرورگرهای مدرن مانند موزیلا، فایرفاکس، گوگل کروم، Safari، اینترنت اکسپلورر و Opera سازگار می باشد.
منبع باز

نکته:

برخی از ویژگی های CSS، از قبیل ویژگی هایی برای گوشه های گرد، شیب ها و سایه ها توسط تویتر بوت استرپ استفاده می شوند، اما در ورژن های قدیمی تر مرورگرها به ویژه اینترنت اکسپلورر، پشتیبانی نمی شوند.