با سلام خدمت شما دوستان عزیزحالتون چطوره؟ خوبید؟امیدوارم که سلامت باشید. امروز میخوام در مورد Ultimate VC Addons  که نام یک افزونه وردپرس برای ویژوال کامپوسر می باشد صحبت کنیم  به این معنا است که با نصب این افزونه وردپرس بر روی ویژوال کامپوسر شما تعدادی المان جدید اضافه خواهد شد که حرفه ای ترین المان ها برای ساخت برگه و قرار دادن عنصر های خاص در صفحات سایت شما می باشد با قابلیت های بی نظیری چون افکت های انیمیشنی , فونت آیکون های زیبا و … اکثر وب سایت هایی که از ویژوال کامپوسر استفاده می کنن در حال حاظر افزونه Ultimate VC Addons را نیز در کنار این افزونه وردپرس قرار میدن تا از نظر امکانات لازم برای چینش صفحات مشکلی نداشته باشن.
افزونه وردپرس برای ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons

برای مشاهده توضیحات بیشتر در رابطه با افزونه برگه ساز ویژوال کامپوسر به لینک مروبط مراجعه کنید. در این جا افزونه Ultimate VC Addons را که معرفی کردیم برای اضافه کردن یک سری امکانات بیشتر با قابلیت های بهتر به افزونه صفحه ساز visual composer می باشد پس لازم است تا افزونه visual composer رو داشته باشید . در صورتی که این افزونه را ندارید به توضیحات و موارد بیشتر در رابطه با افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوسر visual composer مطالعه کرده و در صورت نیاز خرید کنید.

و اما بریم سراغ قابلیت هایی که افزونه وردپرس Ultimate VC Addons به سایت وردپرس ما اضافه می کنه. اگر شما نیاز دارید تا صفحات وب سایت وردپرسی خود را با استفاده از شکیل ترین المان ها و قابلیت های حرفه ای بچینید ما این افزونه وردپرس را یک پیشنهاد ویژه به شما پیشنهاد می کنیم تا کاربر پسند ترین صفحات و چینش ها رو برای سایت خود ایجاد کنید .

در تصویر زیر برخی از المان ها و عنصر هایی که با نصب این افزونه شاهد آنها در سایت خود خواهید شد را مشاهده می کنید.

برخی ویژگی های کلیدی افزونه وردپرس Ultimate VC Addons

دارای المان های اختصاصی که به المان های ویژوال کامپوسر اضافه خواهد شد
فونت آیکون های زیبا و حرفه ای
قابلیت قرار دادن پارالاکس در پس زمینه بخش های مختلف با افکت زیبای اسکرول شدن
قابلیت قرار دادن ویدیو در پس زیمنه بخش های مختلف
افکت های زیبا و متحرک
قرار دادن المان های مختلف به صورت انیمیشنی که زیبایی را چند برابر می کند
پشتیبانی از افزونه چند زبانه کردن سایت وردپرس wpml
پشتیبانی از فروشگاه ساز ووکامرس
اسلایدر های حرفه ای
لیست آیکون های زیبا و جذاب
جعبه های قیمت
نمایش تصاویر بنر به صورت ساده و متحرک
بخش پاپ آپ زیبا
بلوک های انیمیشنی
نقشه گوگل
و بسیاری قابلیت های حرفه ای دیگر …

توجه داشته باشید …

این افزونه وردپرس را  تهیه کرده و روی وردپرس خود نصب کنید و شاهد تحول عظیم در وب ساتی وردپرس خود باشید.

شاد باشید..