سلام امروز میخوام در مورد jquery ui براتون آموزشهای رو بگذارم. با ماهمراه باشید.

JqueryUI یکی از محبوب ترین چارچوب های front end حاضر می باشد. این برنامه اولین چارچوب front-end براق، بصری و قدرتمند همراه می باشد که برای گسترش سریغتر و راحت تر وب استفاده می شود. این برنامه از HTML، CSS و Javascript استفاده می کند.

این آموزش به شما اصول JqueryUI Framework را آموزش خواهد داد که می توانید از آنها برای ایجاد برنامه های پیچیده ی وب GUI به آسانی استفاده کنید. این آموزش به بخش هایی مانند ساختار JqueryUI پایه، JqueryUI CSS، مولفه های JqueryUI Layout و JqueryUI Plugins می پردازد. هر کدام از این بخش ها حاوی موضوعات مرتبط با مثال های ساده و مفید می باشد.

بینندگان

این اموزش برای افرادی طراحی شده که دارای یک دانش مقدماتی از HTML و CSS می باشد و نیاز به توسعه ی وب سایت دارد. پس از تکمیل این آموزش و شما در یک سطح متوسط از تخصص در توسعه ی پروژه های وب با استفاده از Twitter JqueryUI قرار خواهید گرفت.

پیش نیازها:

قبل از اینکه به پیشروی در این آموزش بپردازیم، فرض می کنم که شما تقریبا در مورد اصول HTML و CSS آگاهی دارید. اگر در این مورد این مفاهیم آگاهی ندارید، پیشنهاد می کنم به بررسی آموزش کوتاه ما در مورد آموزش HTML و CSS بپردازید.