با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان و همراهان.دوستان در این آموزش وردپرس همراه شما هستم تا برای شما قطعه کد کاربردی در وردپرس معرفی کنم تا شما بتوانید وب سایت خود را بهبود ببخشید . با استفاده از این قطعه کدی که برای شما دوستان معرفی می کنم می توانید مطالب دیگر سایت ها در پیشخوان وردپرس خود با استفاده از فید Feed Rss نمایش دهید ، اگر شما هم به این موضوع علاقه مند شدید با ادامه اموزش وردپرس همراه من باشید تا بتوانید این کار را در پیشخوان وردپرسی خود انجام دهید .

آموزش نمایش مطالب سایت دیگر در پیشخوان وردپرس

شاید شما هم برای تان پیش آمده باشد که قالب وردپرس و یا افزونه ای را نصب کرده اید که پس از فعال سازی ان ، بخش و بلوک جدیدی را در پیشخوان وردپرس تان ایجاد شده باشد و مشاهده کرده باشید که در اینجا امکان دارد شما اخرین مطالب منتشر شده در سایتی که سازنده این افزونه و یا قالب می باشد را مشاهده نمایید که برای ایجاد این قابلیت از کد نمایش مطالب وب سایت دیگر در پیشخوان وردپرس استفاده می شود . شما می توانید این بخش را از قسمت تنظیمات صفحه مدیریت که در بخش زیرین نام کاربری مدیر قرار دارد فعال یا غیرفعال نمایید و حتی شما می توانید این قابلیت را از طریق کد نمایش مطالب وب سایت دیگر در پیشخوان وردپرس توسط یک فید Feed Rss ایجاد نمایید که برای برنامه نویس افزونه و طراح سایت بسیار کاربردی می باشد به دلیل این که اطلاع رسانی از مطالب جدید را برای مدیر وب سایت فراهم می کند و شما می توانید با استفاده از این روش از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های سایت های دیگری که تمایل به عضویت در خبرنامه های آن را ندارید ، با خبر شوید و از طریق feed rss  ، از جدیدترین اخبار در پیشخوان وردپرس خود استفاده نمایید ، که برای این منظور همانطور که بیان کردم یک قطعه کد وجود دارد ، در قدم اول شما دوستان باید از فایل functions.php پوسته وردپرس وب سایت تان کپی بگیرید ، زیرا اگر شما این قطعه کد مورد نظر را در وب سایت قرار دادید و به خطا برخوردید ، جای جبرانی وجود داشته باشد و در گام بعدی نوبت به کپی کردن قطعه کد زیر در فایل فانکشن می باشد .

دوستان اگر به قطعه کد زیر توجه نمایید باید شما فید سایت مورد نظر با مقدار آدرس خوراک موجود در دومین خط که به متغییر rss داده شده است را ویرایش نمایید و تغییر بدهید ، در وارد کردن آدرس سایت دقت نمایید که ممکن است بدون www باشد که در این صورت کدها به خوبی کار نکنند و باعث بروز خطا در قطعه کد شوند ، شما می توانید آدرس وب سایت را با www و غیر www امتحان نمایید تا به نتیجه برسید .

۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
۳۲
۳۳
۳۴
۳۵
۳۶
۳۷
۳۸
۳۹
۴۰
۴۱
۴۲
۴۳
۴۴
۴۵
۴۶
۴۷
۴۸
function dashboard_widget_function(){
$rss = fetch_feed("http://www.bigtheme.ir//feed/");
if (is_wp_error($rss)) {
if (is_admin() || current_user_can('manage_options')){
echo '
';
printf(__('<strong>RSS Error</strong>: %s'), $rss->get_error_message());
echo '
';} return; }
if (!$rss->get_item_quantity()){
echo '
Apparently, چیزی برای نمایش وجود ندارد
';
$rss->__destruct(); unset($rss); return;}
echo "
<ul>\n";
if (!isset($items))
$items = 5;
foreach ($rss->get_items(0, $items) as $item){
$publisher = '';
$site_link = '';
$link = '';
$content = '';
$date = '';
$link = esc_url(strip_tags($item->get_link()));
$title = esc_html($item->get_title());
$content = $item->get_content();
$content = wp_html_excerpt($content, 150).' ...';
echo "
<li><a class='rsswidget' href='$link'>$title</a>\n
<div class='rssSummary'>$content</div>
\n";}
echo "</ul>
\n"; $rss->__destruct(); unset($rss);}
function add_dashboard_widget(){
wp_add_dashboard_widget('lawyerist_dashboard_widget', 'تازه ترین های رجیران', 'dashboard_widget_function');}
add_action('wp_dashboard_setup', 'add_dashboard_widget');

دوستان عزیز شما باید از این قطعه کد در تنظیمات قالب وردپرس خود استفاده نمایید تا بتوانید از جدیدترین مطالب دیگر وب سایت های در پنل وردپرس خود با خبر شوید . از این که شما با این اموزش وردپرس همراه من بودید سپاسگزارم و امیدوارم این قطعه کد کاربردی مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد . در آموزش های وردپرس بعدی همراه ما باشید .