سلام خدمت شما دوستان عزیز و همراه.دوستان عزیز با یک اموزش کاربردی از وردپرس همراه شما هستم ، که در این آموزش وردپرس به معرفی یک قطعه کد کاربردی در وردپرس می پردازم که شما با استفاده از این قطعه کد می توانید آدرس دسته های وردپرس خارج از حلقه در ادامه مطلب و فایل single.php را نمایش دهید ، پس شما بزگوران تا انتهای این اموزش هک وردپرس همراه من باشید .

آموزش نمایش آدرس دسته وردپرس خارج از حلقه

در وردپرس از تابع the_category برای نمایش نام دسته در داخل حلقه وردپرس استفاده می شود ، حال اگر شما بخواهید که مخالف این کار را انجام دهید ، یعنی شما تصمیم داشته باشید که در ادامه مطالب وب سایت وردپرس شما و در خارج از حلقه نمایش مطلب ، به دسته ای که نوشته را نوشته اید و در سایت منتشر کرده اید ، لینک بدهید ، چه باید کرد ؟ آیا شما وب مستران عزیز راه حلی دارید ؟ خب پس شما با ادامه مطالب همراه من باشید تا با قطعه کدی در وردپرس آشنا شوید .

آسان ترین راه حل ممکن برای سوال فوق ، بدست آوردن آی دی و یا در واقع همان شناسه دسته مورد نظر و آدرس دهی از طریق آدرس دهی پیش فرض دسته های ورپرس است ، ولی در این بین یکی از کارهایی که می توانید با استفاده از آدرس دسته خارج از حلقه انجام بدهید ، لینک دادن به دسته بندی مطالب وردپرس در محل نمایش مطالب مرتبط و همچنین برای هدایت کردن کاربران برای مطالعه مطالب بیشتری از وب سایت می باشد که برای انجام این کار ، همانطور که در ابتدای اموزش بیان کردم می توانید از قطعه کد نمایش آدرس دسته وردپرس خارج از حلقه در ادامه مطالب و همچنین فایل single.php استفاده نمایید ، از همراهی شما عزیزان متشکرم

شما می توانید برای انجام این کار از تابع get_the_category برای یافتن id دسته های وردپرس استفاده کنید و در نهایت با استفاده از ادرس دهی پیشفرض دسته ها که به این صورت yoursite.ir/?cat=1 می باشد را به دسته بندی موضوعی که در پست ان قرار دارد لینک بدهید ، حال شما دوستان می توانید قطعه کد زیر را در خارج از حلقه loop وردپرس و در یک محلی دلخواه در فایل single.php قرار دهید .

۱
۲
<a href="<?php bloginfo('url'); ?>/?cat=<?php $categories = get_the_category(); $category = $categories[0]; $cat_id = $category->cat_ID;
echo $cat_id; ?>"> اطلاعات اضافه تر ...</a>

دوستان عزیز با معرفی این قطعه کد کاربردی در وردپرس ، اموزش این مطلب به پایان رسید
از همراهی شما تا انتهای اموزش وردپرس سپاسگزارم ، امیدوارم این مطلب مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد . با اموزش های وردپرس همراها ما باشید .