با عرض سلام و احترام خدمت شما دوستان عزیز
دوستان عزیز که به دنبال افزونه هایی برای نمایش نقشه های گوگل در کنار وب سایت خود هستید در این آموزش برای شما دوستان عزیز چند افزونه در این زمینه معرفی می کنم که شما دوستان می توانید بنابر نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید ، دوستان توجه داشته باشید که علاوه بر افزونه هایی که در این آموزش برای شما معرفی می کنم افزونه های دیگری هم وجود دارد که شما می توانید برای نمایش نقشه گوگل در وب سایت وردپرسی خود از آنها استفاده نمایید . پس شما دوستان بزرگوار تا انتهای این آموزش وردپرس همراه من باشید تا افزونه هایی را که برای افزودن نقشه گوگل در کنار وب سایت ها وجود دارد را معرفی کنم .

دوستان عزیز توجه داشته باشید که یکی از قابلیت های جالبی که نقشه های گوگل در وب سایت وردپرسی شما دارد این است که شما به راحتی می توانید کد ارائه شده توسط گوگل را در سایت قرار داده و نقشه ای را که مد نظر شما می باشد را نشان دهید و زمانی که شما عزیزان می خواهید از این کدها استفاده کنید باید حالت ویرایشگر را به صورت متنی انتخاب کنید و نکته ی دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که شما نمی توانید اطلاعات دلخواه خودتان را بر روی نقشه ها نشان دهید ، دوستان کدهای موجود قابلیتی که افزونه ها دارند را ندارند ، پس شما دوستان می توانید به راحتی با استفاده از افزونه های وردپرسی که در این زمینه وجود دارند مکان ها ، مسیرها ، و هر چیز دیگری را که می خواهید بر روی نقشه ها نشان دهید و کاربران سایت های شما بتوانند از این نقشه ها استفاده کنند .

حال دوستان عزیز پس از توضیحاتی درباره تفاوت بین کد و افزونه نقشه گوگل ، در ادامه به معرفی افزونه های کاربردی که در این زمینه وجود دارد می پردازم با من همراه باشید تا به معرفی افزونه اول در این زمینه بپردازم :

  • افزونه MapPress Easy Google Maps

دوستان عزیز این افزونه یکی از افزونه های محبوبی است که برای نمایش نقشه گوگل در وب سایت های وردپرسی . دوستان عزیز شما می توانید با استفاده از این افزونه می توانید یک نقشه گوگل سفارشی برای وب سایت وردپرسی خود ایجاد نمایید به این صورت که شما می توانید با درج آدرس ، نقشه گوگل را در وب سایت وردپرسی تان سفارشی نمایید . شما عزیزان می توانید با استفاده از این افزونه نقشه گوگل را به صورت خودکار قبل و بعد از پست ها نمایش دهید .حال شما دوستان عزیز که خواهان دریافت این افزونه هستید ، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و افزونه را دانلود کنید و در بخش افزونه های وب سایت خود نصب نمایید و تنظیمات شخصی خود را اعمال کنید :
دانلود افزونه MapPress Easy Google Maps

  • افزونه Google Maps Builder

دوستان عزیز این افزونه داراری ظاهری زیبا و امکانات فراوانی برای شما دارد و شما می توانید به راحتی نقشه گوگل را در وب سایت خود نشان دهیدو می توانید به سادگی مکان های جدیدی را اضافه نمایید و می توانید نقشه را برای خودتان شخصی سازی نمایید یعنی اندازه و نوع نقشه را تغییر دهید و برای نقشه خود قالب دلخواهی را انتخاب نمایید و شما به راحتی تمام می توانید این کارها را انجام دهید . شما دوستان می توانید با استفاده از این افزونه نقشه را به مطالب سایت خود اضافه کنید و برای این کار فقط لازم است که شما بر روی گزینه افزونه در ویرایشگر وردپرس خود کلیک نمایید و نوع نقشه ای را که می خواهید نشان داده شود را انتخاب کنید . شما می توانید نشانه های جدیدی را به نقشه خود اضافه نمایید .

حال شما دوستان عزیز که خواهان دریافت این افزونه هستید ، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و افزونه را دانلود کنید و در بخش افزونه های وب سایت خود نصب نمایید و تنظیمات شخصی خود را اعمال کنید :
دانلود افزونه Google Maps Builder

  • افزونه WP Google Maps

دوستان عزیز شما با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی با اضافه کردن آدرس به نقشه ، مکان مورد نظر خودتان را در وب سایت نشان دهید و از قابلیت های منحصربفردی که این افزونه دارد ، وجود ابزارک در این افزونه است و شما به راحتی با استفاده از ابزارک می توانید نقشه موردنظر خود را در مکان ابزارک دلخواه نمایش دهید . دوستان عزیز حتی کاربران وب سایت شما می توانند بدون خروج از وب سایت شما از street view گوگل استفاده کنند .

حال شما دوستان عزیز که خواهان دریافت این افزونه هستید ، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و افزونه را دانلود کنید و در بخش افزونه های وب سایت خود نصب نمایید و تنظیمات شخصی خود را اعمال کنید :
دانلود این افزونه WP Google Maps

  • افزونه WP Google Map Plugin

دوستان عزیز افزونه ی دیگری که شما می توانید از آن برای نمایش نقشه گوگل در وب سایت وردپرسی خود استفاه کنید WP Google Map Plugin نام دارد . از قابلیت های خاص این افزونه این است که شما دوستان می توانید یک نقشی سفارشی سازه شده را با اطلاعات و امکانات دلخواه خود ایجاد کرده و در وب سایت وردپرسی خود قرار دهید . دوستان عزیز این افزونه قابلیت های منحصر بفرد دیگری دارد که می توان به انتقال کاربران به مکان مورد نظر خود پس از کلیک بر روی نقشه ، پشتیبانی از کدهای کوتاه ، مارکرهای رنگین و موارد دیگر اشاره کرد .

حال شما دوستان عزیز که خواهان دریافت این افزونه هستید ، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و افزونه را دانلود کنید و در بخش افزونه های وب سایت خود نصب نمایید و تنظیمات شخصی خود را اعمال کنید :
افزونه WP Google Map Plugin

  • افزونه Google Maps Widget

دوستان عزیز افزونه دیگری که در این زمینه وجود دارد این امکان را به شما می دهد که به راحتی و خیلی سریع نقشه گوگل را در ستون کناری وب سایت خود نشان دهید . شما دوستان عزیز با استفاده از این افزونه می توانید نقشه گوگل را در ستون های کناری وب سایت خود نشان دهید و کاربران برای مشاهده نقشه می توانند بر روی آن کلیک نمایند و نقشه را در سایز بزرگتر و به صورت لایت باکس مشاهده کنند و در این صورت جزییات برای ان ها بهتر مشخص می باشد و شما در این افزونه می توانید که رنگ مارکر را تغییر بدهید و یا یک تصویر مناسبی را برای آن انتخاب کنید .

حال شما دوستان عزیز که خواهان دریافت این افزونه هستید ، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و افزونه را دانلود کنید و در بخش افزونه های وب سایت خود نصب نمایید و تنظیمات شخصی خود را اعمال کنید :
دانلود افزونه Google Maps Widget

دوستان عزیز تا همینجا کافی است ، دوستان عزیز در این پست شما با تعدادی افزونه برای نمایش نقشه گوگل در وب سایت وردپرسی خود اشنا شدید ، حال بسته به نظر شما است که کدام افزونه را انتخاب نمایید ، زیرا هر افزونه قابلیت ها و ویژگی های منحصربفرد خود را دارد و شما می توانید بسته به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب نمایید .

دوستان عزیز این آموزش افزونه وردپرس به پایان رسید ، از همراهی شما دوستان عزیز تا انتهای این آموزش سپاسگزارم ، در آموزش های بعدی وردپرس همراه من باشید .