با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان و همراهان
دوستان عزیز در سری آموزش های وردپرس همراه شما هستم دوستان در این آموزش وردپرس همانند اموزش های قبلی همراه من باشید تا افزونه ای کاربردی و مهم در وردپرس را برای شما عزیزان معرفی کنم .

دوستان عزریز اگر شما به شبکه های اجتماعی علاقه مند هستید و بیشتر وقت خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانید در این آموزش وردپرس همراه من باشید تا افزونه ای کاربردی در این زمینه برای شما عزیزان معرفی کنم . دوستان عزیز شما با استفاده از این افزونه وردپرس می توانید تمامی خواسته های خود را در ساخت شبکه های اجتماعی داشته اید را بر آورده سازید و شما می توانید قابلیت های منحصربفرد و ویژه ای را به شبکه های اجتماعی خود اضافه نمایید و اصلی ترین موضوع این است که برای مدیریت شبکه های اجتماعی هیچ نیازی نیست که از وب سایت وردپرسی خود خارج شوید .

دوستان عزیز افزونه ای که درباره ان توضیحاتی دادم ، شما می توانید از لینک زیر دیافت نمایید و آن را دانلود کنید و در وب سایت وردپرسی خود استفاده نمایید ، برای دریافت افزونه به لینک زیر مراجعه فرمایید :
دانلود افزونه BuddyPress
دوستان عزیز پس از این که شما دوستان افزونه را از لینک فوق دریافت نمودید ، می توانید در پنل مدیریتی وب سایت وردپرسی خود نصب نمایید و فعال سازید تا از مزایای این افزونه در وب سایت خود استفاده نمایید . شما به راحتی با استفاده از این افزونه یک سیستم مدرن برای شبکه های اجتماعی خود طراحی نمایید .

دوستان عزیز این افزونه منعطف می باشد و همچنین شما می توانید پیشرفته ترین قابلیت های یک شبکه اجتماعی را در این افزونه مشاهده کنید و به کار ببندید و شما عزیزان به راحتی می توانید با استفاده از این افزونه هر شبکه اجتماعی را به عنوان وردپرس ایجاد نمایید و دارای امکانات بسیاری می باشد ، پس لازم است شما دوستان این افزونه را تجربه نمایید .

شما دوستان عزیز برای انجام تنظیمات این افزونه می توانید به بخش تنظیمات پنل مدیریتی وب سایت وردپرسی خود بروید و به تنظیمات BuddyPress بروید و تنظیمات شخصی خود را اعمال نمایید و سپس ذخیره کنید و در نهایت نتیجه نصب این افزونه را در وب سایت وردپرسی خود مشاهده کنید . دوستان نکته ای که اینجا وجود دارد این است که این افزونه با افزونه های Akismet و bbPress هماهنگی دارد .

پس از این که شما با این افزونه و عملکرد آن آشنا شدید حال در اینجا بعضی از قابلیت های مهم این افزونه را برای شما دوستان معرفی می کنم ، پس همراه من باشید :

  • اولین مزیت این افزونه این است که کاربران به راحتی می توانند در وب سایت شما عضو شوند .
  • دومین مزیت این است که این افزونه یک رابط کاربری ساده ای دارد .
  • مزیت سوم افزونه این است که شما مدیران می توانید کاربران خود را دنبال نمایید و پیگیری کنید .
  • مزیت چهارم افزونه این است که شما می توانید به کاربران خود این امکان را بدهید که برای همدیگر پیام خصوصی بفرستند .
  • مزیت پنجم این افزونه این است که شما می توانید به کاربران خود اجازه دهید که صفحه پروفایل جداگانه ای داشته باشند .
  • مزیت ششم این افزونه این است که کاربران شما می توانند گروه هایی را ایجاد کنند و تعامل با یکدیگر داشته باشند .
  • مزیت بعدی این افزونه این است که با بیشتر قالب های وردپرس سازگاری دارد .
  •  و قابلیت های بسیاری دیگر

دوستان عزیز این موارد فقط تعداد بسیار کمی از قابلیت های این افزونه بود ، شما دوستان عزیز می توانید قابلیت های این افزونه را در هنگام نصب و استفاده از این افزونه دریابید . دوستا اگر شما در هنگام تنظیمات این افزونه به مشکل برخوردید ،آن را با ما در میان بگذارید . از همراهی شما دوستان عزیز تا انتهای این آموزش وردپرس سپاسگزارم ، در آموزش های بعدی وردپرس رجیران همراه ما باشید