با عرض سلام و ادب و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز و همراهان رجیران
دوستان عزیز همیشه مدیران وب سایت ها در نصب ورژن های جدید افزونه ها و قالب های وردپرس ترید دارند زیرا آنها نگران هستند که آپدیت های جدید قالب های وردپرس و افزونه ها دارای ایرادهایی باشد و آن ها کارایی قبلی خود را نداشته باشند و این حالت هم ممکن است برای قالب های جدید وردپرس وجود داشته باشد و مشکلات دیگری که شما در هنگام استفاده از آپدیت های افزونه ها و قالب ها در می یابید . دوستان عزیز برای رفع این مشکل و پیدا کردن راه حل برای آن در این آموزش وردپرس همراه من باشید تا بتوانم کمکی در این زمینه به شما دوستان کنم .

دوستان عزیز شما می توانید مشکلاتی را در هنگام استفاده از ورژن های جدید قالب ها و افزونه ها به وجود می اید را حل نمایید در صورتی که شما به وردپرس و php وارد باشید که بتوانید در صورت بروز مشکل با دست کاری قطعه کدهای آن ، مشکل را رفع نمایید و یا اگر شما کدنویسی بلد نیستید در این صورت افزونه و یا قالب جدید را دانگرید نمایید و منظور از دانگرید یعنی این که شما دوستان دوباره ورژن های قبلی را نصب نمایید که این راه حل بسیار ساده و مناسب برای تمامی وردپرسی ها است . خب دوستان عزیز دانگرید کردن را می توان به چند صورت انجام داد که در روش اول شما بتوانید ورژن قبلی قالب و افزونه را بیابید و آن ها دوباره جایگزین کنید و یا اینکه شما پیش از آپدیت هر افزونه و یا قالبی از کل وردپرس و دیتابیس آن فایل پشتیبانی کنید و در صورت بروز مشکل در ورژن های جدید از آنها استفاده نمایید و روش سوم دیگری هم این است که شما از یک افزونه ی کاربردی استفاده نمایید و همه چیز را بر عهده آن قرار دهید ، که دوستان عزیز در این آموزش من به معرفی این افزونه برای شما می پردازم که شما از این افزونه استفاده کنید ، پس با ادامه توضیحات همراه من باشید .

دوستان عزیز شما می توانید افزونه مورد نیاز برای دانگرید کردن قالب و یا افزونه را از لینک زیر دریافت نمایید و در پنل مدیریتی وب سایت وردپرس خود نصب نمایید ، پس شما دوستان عزیر برای دریافت افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :
دانلود افزونه WP Rollback
دوستان عزیز پس از این که شما افزونه را دریافت نمایید ، افزونه را در قسمت افزونه های پنل وب سایت خود نصب نمایید و در نهایت فعال سازید تا بتوانید برای دانگرید کردن قالب ها و افزونه های ورژن های جدید از انها استفاده کنید و به راحتی افزونه ها و قالب های خود را به ورژن های پایین تر منتقل کنید ، شما می توانید پس از نصب این افزونه به صفحه افزونه ها بروید و اسم افزونه Rollback را مشاهده نمایید ، که شما با کلیک بر روی این گزینه تنظیمات افزونه باز خواهد شد که شما می توانید ورژن موردنیاز خود را انتخاب نمایید و دانلود کنید و در نهایت در پنل مدیریتی خود فعال سازید . شما دوستان برای دانگرید کردن قالب باید به صفحه پوسته ها بروید و قالب موردنظر را انتخاب کنید و سپس ورژن موردنظر خود را انتخاب نمایید . دوستان عزیز شما باید توجه داشته باشید که پیش از دانگرید کردن افزونه ها ، آنها را در حالت لوکال تست بررسی کنید که مشکلی برای شما پیش نیاید .

دوستان عزیز به انتهای آموزش افزونه وردپرس امروز رسیدیم ، ازهمراهی تک تک شما دوستان عزیز تا انتهای این آموزش وردپرس سپاسگزارم
در سری آموزش های وردپرس همراه من باشید