با آموزش اجازه تغییر نظرات توسط کاربران در وردپرس در خدمتتان هستیم. بسیاری از کاربران وبسایت های اینترنتی و خصوصا وبلاگ هایی با یک مبحث خاص که محلی برای تبادل نظرات و بحث بین کاربران می باشد. همواره درخواست امکان ویرایش نظرات خود را دارند. چرا که ممکن است نظر ارسالی آن ها دارای غلط املایی باشد و یا  نکته ای را فراموش کرده باشند و بخواهند به آن اضافه نمایند. خوشبختانه این امکان به سادگی با نصب یک افزونه وجود دارد با بیگ تم همراه باشید.

 آموزش اجازه تغییر نظرات توسط کاربران در وردپرس

ساده ترین افزونه ای که امکان ویرایش نظرات را به کاربران شما می دهد افزونه Simple Comment Editing می باشد که با تنها نصب این افزونه بدون هیچ تنظیمات خاصی می توانید امکان ویرایش نظرات را به اعضای سایت خود بدهید.

ویژگی مهمی که این افزونه را متمایز می کند امکان قرار دادن محدودیت زمانی برای ویرایش یک نظر می باشد تا کنترل بیشتری بر مطالب خود و اطلاعات ورودی به آن ها داشته باشید. به معنای دیگر اگر کسی در سایت شما نظری قرار دهد. تنها در زمان محدودی می تواند به ویرایش  گر نظر خود دستیابد و با اینکار افراد توانایی ویرایش نظرات مطالب قدیمی را ندارند و شما  دیگر نیازی ندارید تا نظارتی بر مطالب قدیمی داشته باشید.

برای اینکار ابتدا افزونه Simple Comment Editing را از مخن وردپرس دانلود و نصب نمایید و فعال کنید پس از فعال سازی لینک ویرایش هر نظر برای ارسال کننده آن پدیدار می شود مانند تصویر زیر

 

با کلیک بر لینک Click to Edit می توانید در همان صفحه متن دیدگاه خود را ویرایش نمایید و نتیجه تغییر شما در همان صفحه با استفاده از Ajax نمایش داده می شود

 

این افزونه همچنین از CSS به عنوان ویرایش گر ظاهر ساختار خود استفاده می نماید که می تواند مورد استفاده شما قرار گیرد.

اطلاعات بیشتر و دانلود افزونه Simple Comment Editing از مخزن وردپرس